2737
2734
عنوان

درد شدید گردن

90 بازدید | 9 پست

سلام دوستان سه هفته پیش درد شدید گردن و بازوی چپ دست گرفتم به حدی که دوست داشتم دستمو قطع کنم 

بعد اون عصب دستم کم توان شد

امروز رفتم سدیدی گفت عمل می‌خواد تو رو خدا جراح خوب و خبره میشناسین بهم بگین

تولد تو رویای واقعی من است
عزیزم شما اول ده جلسه فیزیوتراپی برو با ورزش هایی که فیزیوتراپ میگه انجام بده دردت کمتر میشه و احتیا ...

گفت دیسک بیرونه و به عصب فشار آورد و البته دو تا متخصص شانه هم رفتم گفتن شانه منجمد داری 

متنفرم از اینکه هر دکتری یک چیزی میگه ولی دست چپ حرکاتش محدود شده خیلی ناراحتم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گفت دیسک بیرونه و به عصب فشار آورد و البته دو تا متخصص شانه هم رفتم گفتن شانه منجمد داری  متنف ...

همیشه همینطوره هر دکتری میریم یه نظر میده واس خودش کلی وقت و هزینه صرف میشه.. شوهرم عینا مشکل شمارو داره و دست چپش خیلی درد داره دکتر جراح مغز و اعصاب ام ار ای رو نشون دادیم گفتن باید عمل بشه چون 4 تا مهره ها داره فشار میاره به نخاع ولی دکتر فیزیوتراپ فعلا دردشو ساکت کرد با فیزیو و ورزش

2728

[QUOTE=157070924]همیشه همینطوره هر دکتری میریم یه نظر میده واس خودش کلی وقت و هزینه صرف میشه.. شوهرم عینا مشکل شمارو ...[اخه کاملا موقته فیزیو و درمان اصلی نیست

پیش چه دکترهای رفتین؟؟؟ایشالا بهتر بشن

2740

احتمالا باید جراح مغز و اعصاب برید...من داداشم پیش دکتر اشکان خواجو عمل کرد...البته پارسال عمل کرد... 

فک کنم الان مطبشون سعادت آباده...

دکتر خوبی بودن

یه شماره موبایل فقط ازشون دارم... شاید به درتون بخوره

09398888408