2737
2734
اونایی که یکی دو روز لک بینی دارن بعد پری شروع میشه چطوری تاریخ تخمک گذاری را حساب میکنن از روزی که پری رسما شروع میشه یا لز روز لک بینی ؟ کی منتظر پری بعدی میمونید از روز لک بینی یا پری واقعی ؟ مثلا اگه نهم برج لک میبینید 11 پری شروع میشه ؟ ماه بعد کی منتظر پری میشد ؟
نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمی کند ........من از سکوت موریانه ها میترسم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
کسی میدونه دیدن لکه چند روز بعد پریودی چه دلیلی داره؟روز11سیکل لک دیدم امروز که 15امه دل و کمرم مثل پری درد میکنه
اللهم انی اسئلک بحق محبوس فی سجن هارون، عن تقضینی حاجاتنا
سیما جون ,منم اینطور شدم ,چن ماهی ییه ,از وقتی,تو زمستون رفتم استخر اموزشی ,,,, رفتم دکتر تخصص ش سنتی بود ,گفت رحمت سرد شده ,پرهیز غذایی و داروی گیاهی و بادکش گفت هرروز انجام بده , دکتر تخصص زنان رفتم ,گفت اختلال هورمونیه ,,,من حالا دارم این کارو انجام می دم مانع بارداری هم میشه
خدایا راضیم به رضایت .میشه برای سلامتی نی نی م ,یه صلوات بفرستین ,اللهم صل علی محمد و ال محمد
من آزکامل هورمونی دادم نرمال بوده.البته تحت درمان ناباروریم.یه بارم بتا70 بود که واسه تکرار رفتم صفر شده بود و پری شدم.دکتر گفت سقط زودرس داشتی.واسه همین میترسم که دوباره تکرار بشه
اللهم انی اسئلک بحق محبوس فی سجن هارون، عن تقضینی حاجاتنا
ببین ,پس حتما رحمت سرده ,,,چون رحم سرد هم لقاح سخت صورت میگره ,هم باعث سقط میشه,,اگه تهرانی ,یا شهری هستی که متخصص سنتی داره برو پیششش,,, دکتر معاینه سینه برات انجام داد,؟؟؟
خدایا راضیم به رضایت .میشه برای سلامتی نی نی م ,یه صلوات بفرستین ,اللهم صل علی محمد و ال محمد
2706