2737
2739
عنوان

لیزر موهای زائد تاثیری داره روی ivf?

1144 بازدید | 11 پست

سلام دوستای خوبم من ای وی افم منفی شد قراره امروز برم لیزر موهای زائد کنم ولی سه چهار ماه دیگه احتمالا درمان ای وی افم شروع میشه میخاستم بدونم لیزر ضرر داره؟برم یا نرم؟

بزودی مامان میشم

وقتی دوباره انتقال بدی نمیتونی بری لیزر ممنوع توی بارداری کلا ممنوع فاصله هر جلسه لیزرت بستگی ب مرکزی ک میری داره بعضیا هر 60روز یکبار میگن بیا بعضیا هر 30روز اگر کارت تموم میشه توی این مدت برو اگر ک نه نرو بزار بعد زایمانت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مشکلتون چی بود ک ای وی اف منفی شد ؟منم ای وی اف کردم فقط دوتا جنین تشکیل شد و منفی شد ....باید خدا بخواد ک بشه ولی بی تاثیر هم مطمئنن نیس....طبع سنتی ک کلا باهاش مخالفه

2742

نه صرر نداره .من حتی دکترم‌گفت اگر باردار شدی هم میتونی بری چون لیزر طول موجش کوتاه هست .من که میرفتم فقط ۱۴ روز که جنین انتقال دادم‌نمیرفتم اگرم باردار میشد شاید نمیرفتم‌.حالا برو جلساتتو شروع کن هر وقت ان شالله باردار شدی با دکترت مشورت کن 

نه صرر نداره .من حتی دکترم‌گفت اگر باردار شدی هم میتونی بری چون لیزر طول موجش کوتاه هست .من که میرفت ...

😱😲چه دکتری بوده اون زمانی ک انتقال بدی حتی وقتی نمیدونی بارداری یا نه نباید بری چه برسه به اینکه بفهمی بارداری ببین وقتی میری روی چشمت عینک مخصوص میزنن بی دلیل نیستا درسته طول موج لیزر برای از ضعیف کردن پیاز مو بکار میره به بافت پایینتر کاری نداره اما خب مضررات خودش رو داره همین موبایل تو 3ماه اول بارداری بهتره ک زیاد دستت نگیری دیگ اون ک لیزر .تو جلسه اول ک میری تشکیل پرونده بدی ازت میپرسن بارداری یا نه موندم چطور ب شما گفتن مهم نیس بارداری

😱😲چه دکتری بوده اون زمانی ک انتقال بدی حتی وقتی نمیدونی بارداری یا نه نباید بری چه برسه به اینکه ب ...

عزیزم فقط ۱۴ روزی وه انتقال دادم و معلوم نبود نمیرفتم .

خودم گفتم شاید اگر باردار میشدم توی بارداری هم نمیرفتم .

اما دکتر گفت حتی توی بارداری هم مشکل نداره .

من چیزی که پرسیدم گفتم .دیگه حالا اون دکتر فوق تخصص نازایی و دارای برد تخصصی هستسروسکپی و .......نمیدونم چقد درسته

اما من تو چیزی کا تخصص ندارم اصلا اظهار نظر نمیکنم چون پرسیده بودم گفتم خدمت دوست عزیزم 

عزیزم فقط ۱۴ روزی وه انتقال دادم و معلوم نبود نمیرفتم . خودم گفتم شاید اگر باردار میشدم توی بارد ...

منم تو پروسه ivf هستم قبلش چند جلسه رفتم لیزر دکتر خودم که گف اصلا لیزر ممنوع توی مرکزی هم که رفتم لیزر دکتر متخصص پوستش گف تو بارداری ممنوع اونیم ک به شما اینو گفته نمیدونم رو چه حسابی گفته ولی همیشه دقت کنید ادم با هزار بدبختی میخواد بچه دار بشه با یه اشتباه مشکلی براش پیش نیاد .بله متوجه شدم گفتید اگر باردار میشدم شاید نمیرفتم 

2740
مشکلتون چی بود ک ای وی اف منفی شد ؟منم ای وی اف کردم فقط دوتا جنین تشکیل شد و منفی شد ....باید خدا ب ...

لوله هام بستس تخمکامم کیفیت ندارن منم یه جنین تشکیل شد اونم منفی شد

بزودی مامان میشم

از الان تا سه چهار ماه دیگه میخام داروهای تقویت تخمک و اسپرم بخوریم و لیزر هم گفته ماهی یکبار باید ب ...

اگه نری بهتره ....چون هرکی رفته توربارداری موها برگشته شمام الان فقط بارفتنش درصد موفقیت ای وی اف را کم تر میکنی ....

این ۳ماه حتما ورزش سبک هم بکن و ژل رویال هم بگیر و بخور شکمتم همیشه گرم نگه دار و جوراب هم پاهات کن