2733
2739
عزیزم پسر منم اینجوری بود ولی من آروم آروم عادتش دادم .اول مسیرهای کوتاه بذارش یه چیزی هم دستش باشه یا یه سیب یا یه نوع خوارکی یا یه نوع اسباب بازی با توجه به سنش .عادت میکنه ولی باید صبور باشی و آروم آروم یادش بدی.
قدر سجده ها را بدانیم ، میلیاردها نفر که زیر خاکند التماس می کنند برای یک سجده به دنیا بازگردند.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مامان ..بایدزیادبرین بیرون واینکارزیادتکراربشه تاعادت کنه یعنی توهفته دوسه بار

اگه مثل ماباشه که دیربه دیربوداصلاااعادت نکردوصندلیش بی استفاده موند
مابراین درنه پی حشمت وجاه آمده ایم***ازبدحادثه اینجابه پناه آمده ایم
سلام دوستان گلم
با اجازه

شیک، تک ، سفارشی!!!

میتونید هم ساخته های خودم رو ببینید هم انواع مدل های بسیار متنوع

فروش پارچه های نمدی .انواع کارهای نمدی . ریسه اسم . گیفت نوزاد . حلقه های پشت در . تزیینات سیسمونی و .....
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23223
http://namadbashi.blogfa.com/

فروش پارچه های نمدی .انواع کارهای نمدی . ریسه اسم . گیفت نوزاد . حلقه های پشت در . تزیینات سیسمونی و .....
عزیزم باید تو این کار مقاوم باشی.همونطور که سایر دوستان گفتندبراش تو ماشین وسیله ببر حواسش پرت بشه یا مثلا یک سی دی شعر های کودکانه براش بذار.
نکته مهم اینه که حتی اگه با همسرتون هم جایی میرین به هیچ وجه بچه رو بغل نکنین. بذارین عادت کنه که جاش تو ماشین فقط همون صندلیه.حالت دیگه ای رو تجربه نکنه
من دخترم رو از اول تو صندلی ماشین نشوندم فقط.دیگه خودش عادت کرده بود سریع مینشست .حتی اگه با ماشین کس دیگه ای هم بودیم میرفت صندلی عقب سمت راست .یعنی حالت دیگه ای براش تعریف نشده بود.
الان هم که بزرگ شده باز تو ماشینم جاش مشخصه.حتی یکبار هم مثلا تقاضا نکرده که بیاد جلو پیش من بشینه.
به محض نشستن هم کمربندش رو مینده و به منم یادآوری میکنه.
فقط باید قاطعانه ولی با مهربونی و ملایمت این قانون رو براش تا الان که کوچولو هست جا بندازی
همه به من ایراد میگرفتن که تو خیلی سخت گیری واسه راحتی خودت بچه رو میذاری تو صندلی

ولی من گوش ندادم و خوشحالم که مقاومت کردم

اینقدد حرصم میگیره این پدرایی رو میبینم که بچه رو میشونن جلوشون فرمون رو با بچه میگیرن

و اما چکار باید کرد

از صندلی ماشینش عروسکها واسباب بازی های خوشکل آویزون کن

از مدت زمان کم و به تعداد زیاد استفاده کن مثلا از روزی 5 تا 10 دقیقه و 3 بار تو هفته شروع کن

تو ماشین آهنگ شاد بذار

من واسه پسرم آهنگ سی دی مابانی نی 4 رو میذاشتم

وقتی جیغ میزنه ، خیلی محکم اما نه با جیغ و داد بهش بگو جای شما همونجاس باید بشینی

به گریه هاش اهمیت نده
گاهی مجبوری
با بعضی ها موافقت کنی
فقط به خاطر اینکه
خفه بشن
2740