2737
2739
کمکم میکنید؟ کلافه و عصبی ام دختر 3 سالم دو ماهه ناخن میجوه منم هر کااااااااااااااااری که بگید کردم ولی ناموفق
فروش و طراحی و دوخت انواع مانتو زنانه (09127078868)
منم با پسرم همین مشکل رو دارم 6 سالشه از عید به بعد شروع کرده ولی حالا دور ازچشم من این کار رو میکنه
هرگز به یک زن نگو:
تو که خانه بودی چه کار کردی؟
خستگیت واسه چیه؟
.باید دقیق تر نگاه کنی. ریزبین باشی?!
او هیچ کاری هم نکرده باشد، امیدت را
در این خانه زنده نگه داشته است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناخن جویدن ناشی از اضطراب یا ترسه . اول باید معلوم بشه کودک میترسه یا موردی باعث بهم خوردن آرامشش شده. پسر منم همینطوری بود منتها از ترس . از موجودات خیالی مثل جن و شیطان و... میترسید منم تا تونستم احساس امنیت بهش میدادم هر وقت مجبورش میکردم تو اتاقش بخوابه ناخن جویدنش بیشتر میشد اما هر وقت میومد پیش ما آروم بود و ناخن نمیخورد تا امسال که خودش گفت میخواد تو اتاقش بخوابه که حالا میخوابه
ما به دنیا آمده ایم که زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه به هر قیمتی زندگی کنیم
2731
مینی موس جون اول دقت کن ببین چه مواقعی بیشتر ناخن میخوره مثلا وقتی باهاش مخالفت میشه در مورد چیزی یا وقتی جو خونه ناآروم میشه خلاصه اول ببین چه موقعیه اینطوری میتونی بفهمی دلیلش چیه بعد برای از بین بردنش هیچ وقت از ترسوندن بچه استفاده نکن چون یه مشکلی به مشکل اصلی اضافه میشه همیشه یه علتی برای ناخن جویدن وجود داره و از روی عادت نیست مثلا زمان ما میگفتن سرطان میگیرین و ... که این خودش اضطراب بچه رو زیاد میکنه
ما به دنیا آمده ایم که زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه به هر قیمتی زندگی کنیم
پسرم از رو عادت این کار رو می کنه
مثل اینکه دیروز زیاده روی کرده بود ناخنش درد میکرد قرمز شده بود
همش می گفت مامان یه کار کن دستم خوب شه منم گفتم مامان من که گفتم ناخن نباید بجوی تقصیر خودته منم نمی تونم کاری کنم حالا ببینم اثر گذار خواهد بود یا نه؟
فروش ادویه خالص و خشکبار تازه و محصولات ارایشی بهداشتی گیاهی در کانال ایتا @advie_rangarang
2738
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=595925&PageNumber=1

فروش اپارتمان درشمال همرا با تصویر
همسرم هر روز که میگذرد شکسته شدنت را میبینم هر چقدر هم پیرو
شکسته شوی بازم هم تا ابد میخواهمت
من پسرم رو وقتی پونزده ماهه بود به ناچار چون خودم حامله بودم از شیر گرفتم و خیلی خیلی به سختی اینکارو کردم و میدونم که عوارض همونه
من جایزه تعیین کردم چند باری جواب داد ولی بعضی وقت ها از دستش در میره تا میبینم بهش آدامس میدم سرگرم بشه
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت