2737
2739
عنوان

کمک در خصوص درد ببخشید میگم سینه

696 بازدید | 12 پست

با سلام و احترام من یک فرزند یکساله دارم چند وقتیه (با عذرخواهی از همه دوستان)سینه سمت راستم دردهای وحشتناکی دارد....هزارو یک علایم منفی که عاصی کرده منو از زندگی...

سه تا دکتر رفتم ولی سونو ننوشتم تا میگم بچه شیرخواردارم میگن شیرمونده آبسه کرده و به عفونت رسیده...

این اخریه چند تاروش دارو خونگی گفته اگه تو یک هفته جواب نگیرم باید جراحی کنم...

خواهش میکنم هر پیشنهادی دارید لطفا بگید شاید کمکم کرد....

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65

من دکتر خودم که از قبل بارداری میرفتم

یه متخصص زنان

و اخری هم مامابود ولی معاینه کرد و ....

جراح چی باید برم>؟متخصص غدد نباید برم؟

خیلی وضعیت بدی دارم

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوبي زهرا جان 

بميرم برات چي شده عزيزم 

اخه چرا اينجوري شدي؟

ميگم شايد تا از سركار بياي شير يدي شير تو سينت جمع ميشه اينطور شدي ببين دكتر ميگه ختم شيردهي كني 

خيلي ناراحت شدم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2731
سلام خوبي زهرا جان  بميرم برات چي شده عزيزم  اخه چرا اينجوري شدي؟ ميگم شايد تا از سركار ...

ممنون دوست خوبم

نیستی که دردو دلامونو گوش کنی...

توروخدا زود برگرد....

من یکشنبه مجبور شدم جراحی کنم....

خدا برای هیچیکی نخواد

مردمو زنده شدم

بدون بیهوشی تیغ زد دکتر....

تا چهارشنبه این هفته باید شدید مراقبش باشم تاخدایی نکرده عفونت نکنه...ازدیروز انگاری چش نشه بهترم ولی نی نی تو دلم نگرانم کرده سه روز میشه لکه بینی دارم امروز عصربرم دکتر

فعلا که خدا این چند متو برام اینطوری خواسته

دعاکن خداهمه مریضهارو شفا بده...

خلاصه فعلا که داغونم ولی امیدوارم بهترشه برای همه مرضها دعا کن دوست خوبم

ممنون دوست خوبم نیستی که دردو دلامونو گوش کنی... توروخدا زود برگرد.... من یکشنبه مجبور شدم جراحی ...

اي خدا بميرم برات 

الهي هر چي درده بره از وجودت 

توكل بخدا 

خيلي به فكرت بودم خجالت كشيدم از سحر بپرسم  خداروشكر كه بهتري خداروشكر 

نترس منم سر نورا لك بيني داشتم تا آخر بارداري شياف و قرص و آمپول ميزدم 

برميگردم 

زهرا جان دوس دارم شوهرم با ميل خودش برام گوشي بگيره اين مدت هم يه چيزايي كه سالها بين من وهمسرم فاصله مينداخت تقريبا حل شده

دوس ندارم حال خوبمون با بحث خريد گوشي خراب كنم والا يكم فشار بيارم ميگيره يا شايدم لج كنه بدتر نگيره 

خودمم دلتنگ گروه هستم بعدش با پدرم و خانوادم زود به زود همو ميتونستيم ببينيم 

خيلي سخت ميگذره 

لطفا بازم بيا از حال خوبت بگو برام 

اگه لايق باشم دعات ميكنم عزيزم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
اي خدا بميرم برات  الهي هر چي درده بره از وجودت  توكل بخدا  خيلي به فكرت بودم خ ...

چقدر جمله هات قوت قلب بود برام

ممنون عزیز

سینم که بعد جراحی خداروشکر بهتر ولی دیگه لکه بینی ندارم عملا خونریزی شدید همراه به ببخشید میگم لخته های بزرگه بخصوص دیروز....من توکلم بخداست روزیمون باشه خداحفظش میکنه نباشه شکرش 

کاردیگه از دستم برنمیاد...شانس من دکترم تافردامشهد نیست جای دیگه هم نرفتم میگم خودش باشه بهترمیدونه باید چکارکنم...

امیدوارم حال دل خودت و همسری همیشه خوب باشه آفرین بهت که هوای زندگیتو داری....خیرباشه همه چیز

چقدر جمله هات قوت قلب بود برام ممنون عزیز سینم که بعد جراحی خداروشکر بهتر ولی دیگه لکه بینی ندارم ...

خداروشكر كه سينت بهتره

عزيزم توكل بخدا 

اگه خدا نخواد كهبرگي از درخت نميفته هرچند به زبون راحت گفتنش اما اميدوارم در هر حال خدا با دلت همراه باشه 

هيچ چيزي بيحكمت نيس 

خدا يه بار با دادن پارسا معجزهش نشون داده بهت مطمئن باش دست خدا همراهت 

ممنون از آرزوي خوبت عزيزم

2738

ممنون از شما که وقت میزاری مهربونم نی نی ام قسمتش نبود بیاد این دنیا دیروز سونو دادم گویا سقط شده باید برم دکتر دارو بده کامل تخلیه شه....

زهرادجون  اونا آبسه بود؟؟  به شیردهی ربط داشت؟؟ Ivf واسه سینه ات مشکلی ایجاد نکرد؟؟

عزیز شیرمونده بود اینجوری شد

وقتی یتیغ زد فقط شیرسفت و عفونت میومدبیرون 

از ای وی اف نترس عوارضش خیلی برای من نامحسوس بود فقط بعد روانیشوکنترل کن دوست من 

من وزنم زیاد شد که تو پست قبلیمم گفتم بیشترش به تنبلی خودم برمیگکرده

عزیز شیرمونده بود اینجوری شد وقتی یتیغ زد فقط شیرسفت و عفونت میومدبیرون  از ای وی اف نترس عوا ...

چه خوب 

خدا روشکر که عوارضی نداشته برات 

خیالم راحت شد

انشالله همیشه و همه جا تنت سالم و دلت شاد باشه