2737
2739
عنوان

مارودعوت نکرده🙁🙁

197 بازدید | 22 پست

خواهر همسرم همه روخونش دعوت کرده مارونگفته همسرم کارداشت با خواهرش رفت اونجا متوجه شد خیلیم ناراحت بود خودش می‌گفت همشون شکه شدن شماباشین چیکارمیکنین؟

بیخیال....منکه واسم مهم نیست این چیزا

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ولش کن خواهرشوهر منم همه حتی خاله و دخترخاله هاشو جمع کرد بُرد لب دریا به ما نگفت.من که دیگه کلا تحو ...

آره تحویلش نمی‌گیرم دیگه من خیلی ساده ام تایکی یه کوچولو محبت می‌کنه میگم خیلی خوبه 

آره تحویلش نمی‌گیرم دیگه من خیلی ساده ام تایکی یه کوچولو محبت می‌کنه میگم خیلی خوبه 

وای دقیقا مثل خودم 20 ساله عروسشونم همیشه آبجی صداش کردم و احترامشو نگه داشتم حالا دور برداشته فکر میکنه کسیه😏

متاهل و متعهد❤
2738
نمیشه که مهم نباشه من که خیلی ناراحت شدم 

باید همسرت باهاش صحبت کنه ، حتما دلیلی داشته

من چهار ساله تو‌ این شهرم ، برادرم هم همینطور.

تو این چهار سال یکبار نشد با زن و بچش راحت بیاد خونم، خودشم که میاد با شوهرم کار داره.کلا با خانواده خانمش وقت میگذرونه.من یه مهمونی داشتم وسط هفته . اون چند روز قبلش برای بچه هاش تولد گرفته بود ، خواهر و برادر خانمش بودن، ولی حتی به من زنگ هم نزد .

منم مهمونی خودم دعوتش نکردم ، داره میسوزه.

بهش گفتم دیگه هیچ کاری باهات ندارم برو بچسب به زنت و خانوادش .

17 سال ما احترام گذاشتیم و جز بی احترامی  از عروسمون چیزی ندیدیم.  

کار خوبی میکنی منم تصمیم گرفتم یه مدت کلا قطع رابطه کنم با قوم الظالمین.

تازه من اینجاکسیوندارم نمی‌دونم چجوری دلشون میاد 

ولی بهونه میکنم هروقت زنگ بزنن نمی‌رم دیگه من شخصیتم ازهمه چی برام مهمتره

تازه من اینجاکسیوندارم نمی‌دونم چجوری دلشون میاد  ولی بهونه میکنم هروقت زنگ بزنن نمی‌رم دیگه م ...

چقدر مثل همیم.منم تو این شهر غریبم.غریب نوازی کردن دیگه.😔

متاهل و متعهد❤
باید همسرت باهاش صحبت کنه ، حتما دلیلی داشته من چهار ساله تو‌ این شهرم ، برادرم هم همینطور. تو این ...

عزیزم من خانواده مم اینجانیستن بحث یه روزدوروزنیست که من ۱۴سال عروسشونم 

2706