2733
2739
چند تا گلدون دارم . کلی پشه ریزه سیاه گذاشته . هرکاری میکنم فایده نداره . اسپری حشره کش میزنم یه روز کم میشه دوباره میان . اه اه اه اگه یه چیز کوچولو بذارم رو کابینت میوفتن توش باید بریزم دور . خسته شدم . چیکار کنم ؟ رفتم گل فروشی یه سم داده به اسم کاربایل سوین . ولی میترسم بزنم .پسرم دست بزنه یه چیزی بشه . کسی تا حالا این مشکل و داشته کمکم کنه ؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
مامانه رز زیاد آب نمیدم . پارسالم این موقع فصل این مشکل به وجود اومد ولی هم کم بودن هم مدتش کوتاه بود . با حشره کش حل میشد . ولی امسال حالمو داره بهم میزنه .
اگه بدونم سم پاشی خطر نداره میزنم . ولی میترسم .آخه پسرم حساسیتم داره .
سلام برای پشه های گلدون آب قلیان را خیلی کم و نامحسوس روی سطح خاک اسپری کنید ولی مواظب باشید که به گل برخورد نکنه
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که هنوز مرتکب نشده ام مرا ببخش...