2737
2739
پسرم حدودا 4 سالشه. سرفه می کنه و آبریزش بینی داره. پریروز دکتر بردم و آنتی بیوتیک داده و دارو که داره می خوره دیروز سر دارو خوردن لج کرد و انگار زبونش رو از کنار گاز گرفته. حالا مریضی اش به کنار مدام گریه می کنه و می گه زبونم می سوزه. هیچی هم نمی خوره دیروز کمی نون خالی خورده با شیر عسل و امروز هم همینطور دارم کم می ارم دیگه چی بهش بدم زبونش خوب بشه؟ زادتین و استامینوفن دادم الان خوابید
الهی بمیرم. نمیدونم چی براش خوبه. اگر دسترسی به دکتر نداری، از دکتر داروخونه بپرس.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
دکتر پریروز بردم. هربار می ریم دکتر کلی زار می زنه. هرچی هم زبونش رو نگاه می کنم فقط یک خط قرمز می بینم می گه می سوزه و هیچی نمی خوره خدا نکنه شیرین جون سلامت باشید همیشه سینه اش هم درد می کنه نمی شه یخ و اینا بهش بدم برای زبونش
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ایشالا زودتر خوب میشه...توام کمی استراحت کن تا اعصابت آروم شه....هیچی دارو هاشو بده و به اعصابت مسلط باش...استرس نده به بچه...خب آدم وقتی مریضه همینه دیگه..بهونه گیر میشه...براش یه سوپ مقوی هم درست کن..بیدار شد//اروم آروم بده بخوره..
...
سلام مامان رایان پسر منم که مریض میشه نمی تونه غذا بخوره میدونی شاید چون گلوش درد میکنه نمی تونه چیزی قورت بده شیر عسل خوبه ولی ماهیچه گوسفند بپز بعد آبشو با یکم از گوشت میکس شدش بهش بده ... آرامش داشته باش عصبی نشو فقط تقویتش کن انشاالله خوب می شه
نی نی نازم من و بابا و داداشی منتظرت هستیم .... خوش اومدی
اب ولرم با عسل بده اگه بلده قرقره کنه که بهتر اگر نه عسل طبیعی بهش بده بخوره
I dream of rain ..........I dream of garden in the desert sand .....I wake in vain....I dream of love as time runs through my hand......I dream of fire.... those dream are tied to a horse that will never tire and in the flames...her shadows play in the shape of a mans desire ..... this desert rose ... each of her veils, a secret promise ...this desert flower ...no sweet perfume ever tortuerd me more than this....and as she turns... this way she moves in the logic of all my dreams ....this fire burns ... I realize that nothing as it seems... sweet desert rose ....this memory of Eden haunts us all...this desert flower....this rare perfume , is the sweet intoxication of the fall...............
ممنونم از هم دردی تون سوپ و پوره سیب زمینی پختم دیروز که لب نزد. پلوی نرم هم همینطور الان آش گذاشتم ببینم بیدار بشه می خوره یا نه توی طب سنتی نمی دونید چی برای زخم شدن زبون خوبه؟
2740
شاید به خاطر عفونت گلوش دهنش افت هم زده که اینجوری گریه میکنه براش شیر برنج درست کن خنک بشه بعد عسل بریز توش به جای غذا بهش بده بخوره هم برای گلوش خوبه هم زبونش
I dream of rain ..........I dream of garden in the desert sand .....I wake in vain....I dream of love as time runs through my hand......I dream of fire.... those dream are tied to a horse that will never tire and in the flames...her shadows play in the shape of a mans desire ..... this desert rose ... each of her veils, a secret promise ...this desert flower ...no sweet perfume ever tortuerd me more than this....and as she turns... this way she moves in the logic of all my dreams ....this fire burns ... I realize that nothing as it seems... sweet desert rose ....this memory of Eden haunts us all...this desert flower....this rare perfume , is the sweet intoxication of the fall...............
خواهش میکنم عزیزم ایشالله بهتر میشه نگران نباش
سوپ رقیق بهش بده یکم هم میکسش کن که احتیاج به جویدن نداشته باشه
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری