2737
2734
عنوان

یکسال بعد از زایمان....!

223 بازدید | 22 پست

دوستان من بعد از زایمانم اصلا میلی ب رابطه ندارم..

خیلی کم...نمیدونم چون زیاد دغدغه ان و کارم زیاده نمیدونم دلیلش چیه ...خیلی اوضاع زندگیم با قبل فرق کرده...باوجودی ک با عشق با همسرم ازدواج کردم ولی الان حس میکنم علاقه ای ک قبلا بهش دارم و ندارم...حتی دوس ندارم خیلی باهام حرف بزنه ...ایقد پیام عاشقانه میفرسته دوست ندارم جوابش رو بدم ..میترسم کم کم بی دلیل ازش متنفر شم..هیچ وقت فکر نمیکردم ی دفعه ای او حس و ذوق علاقه ام ب زندگیم از بین بره..خیلی خیلی شرایط بدی دارم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افسرده نشدی عزیزم

ن والا خوبم اصلا قبلا گریه ام میگرفت واسه هرچیزی ولی الان حس میکنم بی رحم شدم و آدم دلسوز قبل نیستم...حتی مشاوره هم رفتم فایده نداشت...

خیلی تنهام از درون ...

2731
افسردگي بعد از زايمان نيست؟

نمیدونم هیچی نمیدونم هیچ ذوقی ب زندگیم ب پسرزیبا و خندانم ..ک باهاش بازی کنم با ذوق ندارم...

فقط میرم سرکار میام خونه ب کارای پسرم و تغذیه اش و تمیزکاری خونه و آشپزی میرسم

بیرون نمیرم و با کسی حرف نمیزنم

ن والا خوبم اصلا قبلا گریه ام میگرفت واسه هرچیزی ولی الان حس میکنم بی رحم شدم و آدم دلسوز قبل نیستم. ...

خب عزیزم بهتر بری پیش دکتر روانپزشک شاید نیاز به دارو داشته باشی اینجوری که اصلا خوب نیست

خب عزیزم بهتر بری پیش دکتر روانپزشک شاید نیاز به دارو داشته باشی اینجوری که اصلا خوب نیست

واقعا شوهرم نمیزاره ک قرص بخورم مطمئنم..

خیلی مرد مهربونیه از این دلم میسوزه

نمیدونم هیچی نمیدونم هیچ ذوقی ب زندگیم ب پسرزیبا و خندانم ..ک باهاش بازی کنم با ذوق ندارم... فقط می ...

عزيزم حتما حتما برو پيش روانشناس خوب خودتو زندگيت و نجات بده حيفه به خدا 

2740
عزيزم حتما حتما برو پيش روانشناس خوب خودتو زندگيت و نجات بده حيفه به خدا 

نمیرم اصلا حوصله ندارم کسی باهام حرف بزنه😪

رفتم کارساز نبود ..همش خودم براش حرف میزدم 

سلام 

عزیزم مشاورتون رو عوض کنید، با یک‌ مشاور خوب همه چی حل میشه ...

ما مراجعی داشتیم که پنج ماه رابطه نداشتن و رسما زندگیشون رو هوا بود، از همه چی خسته بودن، با هیچی کاری نداشتن، حوصله و ذوق انجام کاری هم نبود اما طی دو ماه خیلی بهتر شدن 

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2706