2737
2739
عنوان

زود قضاوت نکنیم

671 بازدید | 15 پست
....... خصوصا با یه شناخت کوچیک ی با یه پست! بعد هم مستقیم به ظرف بگیم توضیح بده!!!!!!!! اولا که کسی مجبور به توضیح نیست تا دلش نخواد دوما از سطح کلاس و شعور ما پایین تره این رفتار چون تو زندگی همه چیز احتمالش هست ..... سوما یه مقدار انعطاف خیلی خوبه همین!
ﺷﺎﻥ ﺁﻱ ﺟﺎﻥ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﺩﻳﺮﻭﺯ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻳﻪ ﭘﺴﺖ ﭼﻨﺪ ﻧﻔﺮ ﺑﺪﺟﻮﺭ ﺩﻟﻤﻮ ﺷﻜﺴﺘﻦ ﺑﻌﺪ ﻛﻪ ﻣﻨﻆﻮﺭﻣﻮ ﺭﺳﻮﻧﺪﻡ اﺯﻡ ﻣﻌﺬﺭﺕ ﺧﻮاﺳﺘﻦ ﻭﻟﻲ ﻣﻌﺬﺭﺕ ﺧﻮاﻫﻲ ﻛﻪ اﻭﻥ ﻟﺤﻆﻪ ی ﺗﻠﺨﻲ ﺭﻭ ﻛﻪ ﻭاﺳﻪ اﺩﻡ ﺩﺭﺳﺖ ﻛﺮﺩﻥ ﺭﻭ ﺑﺮﻧﻤﻲ ﮔﺮﺩﻭﻧﻪ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دقیقا شبنمی عزیزم فرانسوی ها یه اصلی دارن اینکه دلیل نداره از کسی توضیح بخوای با توضیح بدی براش .لی ما متاسفانه به هر قیمتی حاضریم کنجکاوی خودمون رو ارضا کنیم حتی به قیمت آزار دادن دیگران اگر هم توضیح ندیدم بمبارون نظرات هست که به سمتمون روونه میشه
2742
دقیقا شبنمی عزیزم فرانسوی ها یه اصلی دارن اینکه دلیل نداره از کسی توضیح بخوای با توضیح بدی براش .لی ما متاسفانه به هر قیمتی حاضریم کنجکاوی خودمون رو ارضا کنیم حتی به قیمت آزار دادن دیگران اگر هم توضیح ندیم بمبارون نظرات هست که به سمتمون روونه میشه
2740
نه متوجه نشدن فرق داره مثلا یکی یه پستی میزاره ما میریم یه پست دیگه یه جا ازش میبینیم سریع میایم میگیم خب قضیه چی بوده چرا تناقض؟!!! در حالیکه اگه بیشتر جستجو کنیم میبینیم اون طوری که فکر میکردیم نبوده
من خودم وقتی اینجا متوجه منظور کسیم هم نشم یا ساکت میمونم یا تو سایت های دیگه نظراتش رو دقیقتر میخونم اینجوری نه زود قضاوتش میکنم نه بازخواستش!!! نه توضیح اضافی میخوام ازش!! ولی دیگه کسی که علنااا حرفاش توهین آمیزه که دیگه بحثش جداس...
خوب کسی که یه پست غم انگیز داشته و مشکلی و یه پست شاد و شوخ دیگه باید بازخواستش کنیم که چرا تناقض داری??? اینو مثال گفتم.. نمیشه که..من خودم با کنکاش و کنجکاوی بی جا هم مخالفم!! حتی تو زندگی واقعی و نه فقط تو دنیای مجازی! . که صد البته این تفاوت دیدگاهی برمیگرده به همون تفاوت فرهنگی و رفتاری هر شخص.
2706