2733
2734
عنوان

شربت گرایپ میکسچر

14924 بازدید | 13 پست
با سلام
نی نی من 1 ماه و نیمشه چند روزه که بین ساعات 6 الی 8 شب بی تابی میکنه بردمش دکتر میگه نفخ داره بهش همین شربتو داده و گفته 3 بار در شبانه روز هر بار 1 ق چ ولی شربتی که گرفتیم خارجیه و رو دستورش نوشته هر بار 5 میلی لیتر که میشه نزدیک 1 ق غ لطفا مامانایی که به نی نی هاتون می دین منو راهنمایی کنین که چقدر باید بدم؟ممنون می شم
سلام عزیزم. امیدوارم که نی نیت زودتر حالش خوب بشه. من هم چه خارجی و چه ایرانی این شربت ها رو یک قاشق چای خوری یا مرباخوری میدادم. غذاخوری هیچ وقت بهش ندادم.
ولی دکتر دختر من میگفت که اصلاً گرایپ میکسچر فایده نداره. میگفت که باید رعایت کنی توی موادی که میخوری تا شیرت باعث نفخ نی نی نشه. البته بقول مامان مریم اینها یک دوره ای داره. همه نی نی ها هم دچارش میشن.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام من ایران نیستم ولی از من به نصیحت اینه که اگه کای نتونستی بکنین دمر رو دستتوت بخوابونین اروم میشه .و....
مامان مریم جان اب قند غلیظ هم اصلا خوب نیست اینجا به بچه چیز شیرین دادن تا 4ماهگی قدغنه اون هم شیرینی که اینجا درست میکنن خیلی خیلی کمه به اندازه شیرین شیر خشک که کمی شیرین اونه/. به بچه تون چیز شیرین ندین که عادت بکنه. من اینجا شربت میدم که 15 قطره میریزم نصف قاشق چایخوریه/
.
kolan namak va shekar ta 1 salegi nabayad bedi azize man bayad badgalosho begiri bade har shir va 15 min istade negahesh dari yani saresho bezar roo shoonat va aroom poshtesho masaj bede moghei ham ke deldarde damar bezar roo dastet barash musik bezar ya bebaresh havakhori man in tajrobaro dashtam
2740