2733
2739
دخترم ۲ هفته دیگه ۱ سالش میشه من تا ۶ ماه بد از زایمان پریود نشدم ولی‌ بعدش دیگه مرتب بود ماه پیش ۱ شهریور پری شدم روز ۳ پری رابطه داشتم این ماه الان که ۶ روز از ۱ مهر گذشته هنوز نشدم ۲ بر ببی چکک زدم منفی‌ بود خدا را شکر ولی‌ میترسم ممکن به خاطره شیردهی باشه من ۳ پری که رابطه داشتم خونریزی نداشتم ولی‌ دوباره از فرداش شروع شد ممکن خطرناک باشه کمکککک
ماه پیش فقط همون زمان رابطه داشتم چون بعدش سفر رفتم ولی‌ میترسم همون روز ۳ کار دستم داده باشه البته امروز هم بیبی چک زدم منفی‌ بود ولی‌ چون اولین باره عقب میندازم نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خو عزیزم ایام پری که رابطه اشکال داره! راستش تاجای که میدونم بیبی چک منفیش خیلی معتبرنیس ولی مثبتش قطعیه راستی شماطبیعی زایمان کردی؟ آخه من چهارماهه سز شدم ولی هنوز پاک نشدم!همش درگیرم!!!!
2738
فطرس تا میتونی انار واب انار بخور من بعد از زایمان اولم ۹ماه پریود نشدم ولی بعد از اون یکسال بطور مداوم و هر روز لکه بینی داشتم دکترم میرفتم فایده نداشت و بدتر میشدم یکی گفت انار واب انار طبیعی زیاد بخور حل میشه برای من که تاثیر داشت
سال ۸۴یه گل سال ۸۷ به گل سال۹۳یه گل دیگه الان من زندگیم گلستانه
2706