2733
2739
عنوان

ویزای کاری دانمارک

477 بازدید | 16 پست
اگه کسی اطلاعاتی داره یاخودش یااطرافیانش این ویزاروگرفتن بیاداطلاعات بده ازهمه چیزش ازمراحل اقامت توی دانمارک خوبیها وبدیهاش راضی هستن یانه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ولی مراحل گرفتن ویزاش و کلا درست شدن کارها خیلی سریعه . شوهر من سه چهار ماهه کارش درست شد و ویزاش اومد . البته یه مقدار دیرتر رفت . کلا زندگی اینجا خیلی گرونه و کار پیدا کردن سخته یعنی باید آمادگیشو داشته باشی که یه مدتی از جیب بخوری
ما هم برای موندن برنامه ریزی نکردیم یه مدتی شوهرم تنها بود . ما هم یه مدت اومدیم پیشش و برمی گردیم . اونم اگه کاز پیدا نکرد زیاد نمی مونه هر چند دخترم توی همین چند هفته انقدررررررررر از اینجا خوشش اومده که هر روز میگه مامان نریم ایران
برای دونفر ویه بچه 7ساله چقدر بطورمتوسط بایدداشته باشیم رشته همسرتون چیه من روانشناس هستم زبان دانمارکی روچندوقته میشه توی محیط یادگرفت شمابچه هم دارید هزینه های بچه رو دولت میده شما الان دیگه شهرونددانمارکی شدین یاهنوزاقامت دائم روندارید چقدر سوالام زیادبود ببخشیدخانوم طلا
هزینه ها رو باید از همسرم بپرسم نه عزیزم ما تازه اومدیم برای اینکه شهروند بشیم خیلی راه داریم و اولین مورد اینه که کار داشته باشیم که ویزامون تمدید بشه زبان دانمارکی هم باید کلاس برید که هزینه اش رو دولت میده ولی کلا زبان سختیه و یاد گرفتنش تلاش میخواد . همینجوری توی محیط که فکر نکنم یاد بگیری در مورد هزینه بچه چیزی نمیدونم مطمئن نیستم به ما میدن یا نه . چون همونطوری که گفتم الان صد در صد قصد موندن نداریم . ولی تا جایی که میدونم اگه بیکار باشیم مهد کودک رایگان میشه برامون
2738
2706