2733
2739
تا حالا کسی برای بچه اش که 5/1 سالشه ویتامین Dتزریق کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! درد داره چه جوریه چیکارکنم بزنم یا نه تورو خدا کمک
دکتر گفته؟ برای چی ؟ نرمی استخوان داره بچتون؟
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...
بگذار آوازه ی شاد بودنت،چنان در شهر بپیچد:
که رو سیاه شوند آنانکه :
بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
نه شبنم جام نگران نباش اینقدر هم شلوغ نکن بالاخره آمپول درد داره دیگه مگه تو واکسن نمی زنی اون درد نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوب اینم امپوله یک کم درد داره ولی نه اونقدر که مربی کاردرمانی عزیز شلوغ کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والله من خودم دوهفته پیش زدم فکرمیکردم خیلی درد داره. باورت نمیشه اگه بگم اصلا نفهیدم حتی شک کردم که زده یا نزده!!ههه
واسه بچه عالیه چندتا از دوستای منم واسه بچه هاشون زدن. زود راه افتادن دندوناشون تند تند دراومد
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
خانمی دکتر دختر من سالی یه بار واسه بچه ها تجویز کرده دختر من تا الان دو بار زده یه بار یه سالگی یه بار هم دو هفته پیش عالیه درد هم اصلا نداره به هبج وجه
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
سلام دختر منم یه بار زد نه نرمیه استخون داشت نه رشدش کم بود ولی دکترش براش تجویز کرد درد هم نداشت
موضوع انشا : خوش بختی …

به نام خـدا

خوش بختی یعنی قلب پـدر و مادرت بتپد …

پایـان !!!

.

2706