2733
2739
عنوان

یه دقیقه میاین-_-

190 بازدید | 17 پست

من چند ماهه اقدامم

از بس تو نی نی سایت چیزای مختلف از علاعم بارداری خوندم خل شدم😶 

چنبار خونده بودم اندازه دو بند انگشت زیر ناف رو لمس کنید اگه سفت شده بود احتمالن بارداریه

حالا من اومدم امتحان کردم... خیلی ملایم فشار دادم ببینم چجوریه.... انقددددد تیرررر کشید همون نقطه🥺خیلی عجیب بود

البته سفتم شده بود😑

نکنه واقعن حامله باشم بعد این فشاره خوب نبوده برای جنین🥺

راستی دو روز مونده ب موعدم

ن بابا.مگه اون بچه الان چقده ک سفت کنه زیر نافو😐😐😐

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم 6روزمونده به موعدم دهنم تلخه تخمدان چپم خیلی تیرمیکشه.. دردپریوددارم.. خداکنه باردارباشم خیلی فک ...

استرس نداشته باش

هرچی خدا صلاح بدونه همون میشه

من همه چیو سپردم به خودش 💚

استرس نداشته باش هرچی خدا صلاح بدونه همون میشه من همه چیو سپردم به خودش 💚

من که میترسم روزی که پریود شدم خودکشی کنم انقدرناراحتم. گریم میادهمش

سرنوشت انسان‌ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس.
2740
من که میترسم روزی که پریود شدم خودکشی کنم انقدرناراحت.. گریم میادهمش

ماه اولته اقدام میکنی؟ 

نه بابا یکم گریه میکنی اولش بعدش دیگه کنار میای و به زندگی عادی برمیگردی😑

ماه اولته اقدام میکنی؟  نه بابا یکم گریه میکنی اولش بعدش دیگه کنار میای و به زندگی عادی برمیگر ...

ماه اول باردارشدم سقط شدبعدازسقطم این ماه اول اقداممه

سرنوشت انسان‌ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس.
زوده واسه سفت شدن شکم من چهار روز مونده به موعدم تست زدم مثبت شدم صبح بزنی نشون میده فقط یکم کمرنگ ...

دوره هاتون چند روزه بوده شما؟ 

من 26 روزه هستم... واسه همین میگم شاید زود باشه

2706