2752
2734
عنوان

کالج سعادت آباد یا مدرسه فرانسوی ها در تهران؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2489 بازدید | 27 پست
2731
10 روز پیش رفته بودم مجتمع دکتر هشترودی برای آزمون ورودی پسرم حدودا 6 تا خانم بودن که از همین مدرسه سعادت اباد اومده بودن و میخواستن بچه هاشون رو بیرون بیارن و ناراضی بودن
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
میگفتن تو زمینه درسی خیلی بیخیال هستن و بیشتر بچه ها مشغول بازی و گردشن البته من تو این مورد مشکلی نمیبینم که بچه ها راحت هستن و هیچ استرسی ندارن ولی نمیدونم علت نارضایتی اون خانمها چی بود دقیقا
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
خوب حق داشتن.این همه هزینه کنی که بچه بازی و گردش کنه.تو دوران مدرسه بار علمی این وسط مهم تره به نظرم.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
ریما جان نمیدونم واقعا بار علمیش چقدر کم یا زیاد بوده...برداشت اولیا خب متفاوته کلا نظری بود که من شنیدم و خواستم دوست عزیزمون هم بدونه