2733
2734

تجربه ای دارین 

خدا خیرتون بده بگید چطوریه پرسنلش  برخوردشون خوبه ؟

واسه زایمان طبیعی 

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره عزیزم  از بس تو این تاپیک پربازدیده از بیمارستان دولتی بد گفتن ترس افتاده به جونم 🤐🤐

نمیدونم مشهدی نیستم ولی یبار اومده بودیم مشهد پدرم حالش بد شد اینجا بستریش کردن بخش قلب خوب بود والا میرسیدن پرسنل 

خودم پشت خودم بودم و بس!!!
نمیدونم مشهدی نیستم ولی یبار اومده بودیم مشهد پدرم حالش بد شد اینجا بستریش کردن بخش قلب خوب بود والا ...

مرسی از لطفت قشنگم اون بیمارستانه قلبه کلا این یکی زایشگاهه

بازم مرسی که وقت گذاشتی

2740
اخه سوالت کمی تخصصیه...همه نمیتونند جواب بدن.. خواهرم ۲۰ سال پیش پسرش رو اونجا به دنیا اورد خییی ...

الهی بگردم ۲۰ ساااال 

بازم ممنون نه دیگه میخام بدونم پرستارا توهین نمیکردن رسیدگیشون خوب بود یا ن اینم فقط از مراجعین میشه فهمید خب

لطف کردی جواب دادی خانومی💖

الهی بگردم ۲۰ ساااال  بازم ممنون نه دیگه میخام بدونم پرستارا توهین نمیکردن رسیدگیشون خوب بود ی ...

خوهش میکنم...

ان شاء الله خوبند..توکل کن به خدا 

حرم میری و همچنین موقع زایمانت خیییلی برام دعا کن من پنج شنبه انتقال جنین دارم برای بار سوم دعا کن جواب بگیرم و باردار بشم.

شما زایمانتون کی هست؟

خوهش میکنم... ان شاء الله خوبند..توکل کن به خدا  حرم میری و همچنین موقع زایمانت خیییلی برام د ...

ای جانم 😍😍الهی به حق این ماه و صاحبش خدا یه نی نی قشنگ و سالم روزیت کنه

چشم حتما گلم

من انشالله اواخر بهمن زایمانمه ولی از الان دارم تحقیق میکنم