2737
2734

فقط یخمک یا اینجور چیزی از مغازه بگیره میخوره ۴ سالشه تقریبا دیگه میخاد بشه ۵ سالش اما اینقد چی نخورده که تمام ایتخونای شونش پاش همش مشخصه راهکاری ندارین برا غذا خوردنش ؟ واقعا گناه داره مادرش میگه میدوم دنبالش بیا غذا بخور ولی من دیدم موقعه سفره پهنه نمیگه هیچی بعدن میگه بیا برات تخم مرغ بپزم میگه نه ..بهش میگم میگه من همه کاری کردم تزیین کردن غذا و بازی باهاش و اینا نخورده

سلام بچش و ببره دكتر تغذيه

خدای مهربونم از اعماق وجودم برای لطف بی کرانت سپاسگذارم و میدونم همیشه منو میبینی و صدای من رو میشنوی از اینکه نور امیدم در تمام لحظه های تاریک ناامیدی بودی سپاسگذارم،و از این لحظه تا اخرین لحظه زندگیم تک تک ثانیه های باقی مانده عمرم رو ب قدرت بینهایتت گره میزنم من رو در مسیری قرار بده ک هم تو خشنود باشی و هم من رستگار ،همه چیز من ب دستهای پر مهر تو سپرده شده❤️برای همتون ارزوی اشکی از جنس شوق دارم😘❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به نظرتون بگم ببرتش دکتر تغذیه ؟ ..اینقد فذا نمیخوره که فشار عصبی روشه همش جیغ میزنه ..اگه دکتر تغذیه خوب شیراز میشناسید معرفی کنید یا راهکار خوبی دارید دلم براش میسوزه واقعا 

2742

حتما ببردکترمنم دخترم یه مدت هیچی نمیخوردبردم بهش شربت زینک دادخوب شد

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

والا دختر دوساله منم همینه من از سر ناچاری دیگه دیشب براش شربت راسیپ گرفتم چون دختر خواهرشوهرمم ک همسن بچه منه اینجوری بود از این شربت بهش داد ماشالله الان راحت غذت میخوره و با اینکه قبلا از دختر من لاغرتر بود الان خیلی تپلی شده 

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2740

زینک سولفات

زینک پلاس

سیپروهپتادین

اینا اشتها اوره

بازم ببره دکتر بهتره

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

خب چرا بچه باید هله هوله بخوره؟؟ براش نخرن. غذا رو که آوردن و نخورد جمع کنن بره تا وعده دیگه. گرسنه بشه سنگم میخوره!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

اول باید ازمایش بده 

بعد زیر نظر دکتر بهش مکمل یا اشتهااور بده منم بچم بد غذا بود الان خیلی خوب شده 

تنها را غذا دادن به بچه ها فقط بابازی کردن وگرنه با زور بدی لج میکنن هیچی نمیخورن

عاشق باش 🌺عاشق خدا🌺عاشق امامت🌺التماس دعا
2706