2737
2739
سلام

دوستای خوبم حتما خیلی ها از شرایط زندگی من خبر دارن اینجا خیلی ها هم نه

شوهر من معتاد به شیشه هست البته الان در حال ترک ولی .................

این موضوع حدود دو سال و خورده ای پیش لو رفت یه مدت شوهرم انکارش کرد تا اینکه این اواخر به شدت تابلو شده بود و اینکه بالاخره لو رفت

حالا بعد از کش و گیره های فراوان و خواهش تمناهای شوهرم و ..... و اینکه رفت آز داد در حضور من و تعهد محضری مبنی بر وکالت طلاق مشروط که اگر ایشون دوباره این کار رو بکنه من بتونم مطلقه بشم

و اینکه پسرم شدیدا به پدرش وابسته هست و تو این دو ماه که من از خونه ام دور بودم اصلا باباش رو فراموش نکرده و وقتی میبینتش از بغلش پایین نمیاد تصمیم گرفتم برگردم

شاید خیلی ها بدونن که فردی که در حال ترک شیشه هست رو باید خیلی باهاش ملاحظه کاری کرد و باهاش ساخت اگر بخوای کمکش کنی

قرار شده آخر هفته برگردم

حالا این وسط من از خانواده شوهرم به شدت خشمگینم من رو رها کردن

به من گفتن به ما ربطی نداره بورو هرچی قانون گفت هرکار دوست داشتی بکن و تو این مدت هم بی اعتنایی تمام و حتی وقتی مادرم بهشون زنگ زد گوشی روش قطع کردن و ...............

ازشون در حد مرگ متنفرم متنفرم و اگر بخوام برگرذم مجبورم ریخت کثیفشون رو تحمل کنم چون توی ساختمون هستیم حالم ازشون به هم میخوره نمیتونم تحملشون کنم و به خاطر این مسئله مدام به شوهرم سرکوفت میزنم و باهاش دعوا میکنم و به خانواده اش بد و بیراه میگم

حس میکنم برای اینکه خودشون رو راحت کنن پسر آشغال مفنگیشون رو قالب من کردن و حالا به قول خودشون هرکی زندگی خودش رو داره نشستن دان زندگیشون رو میکنن و بلایی که سر من و پسر من اومد رو اصلا حساب نمیکنن

این خشم داره من رو از بین میبره و من مطمئنم اگر به خونه هم برگردم مداوم با همسرم دعوا و نزاع دارم سر خانواده اش

چه کار کنم داغونم

دیشب مثلا رفته بودیم بیرون که بچه رو ببریم دکتر و شام بدیم اینقدر دعوا کردم و گریه و نفرین که حالم به شدت خرابه
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .
سلام
خدا خودش کمکت کنه
خیلی شرایط سختیه
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
تنها جون خداروشکر که حق طلاق مشروط را ازش گرفتی. بنظرم بیخیال خانواده شوهرت باش . اگر واقعا همسرت مرد زندگی شده باشه که مرور زمان باعث میشه خشم توهم درباره خانوادش فروکش کنه و اگر هم شوهرت بخواد دوباره دنبال کارای قبلی بره که نهایتا جدا میشی و خونوادشم فراموش میکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با مهگلی موافقم به قول مادرشوهرت هرکی زندگی خودشو داره تو هم برا خودت و برای زندگی خودت و خونوادت زندگی کن و تلاش کن و حرص اونا رو نخور فک کن وجود ندارن و فقط یه همسایه ان
من هم دقیقا مثل تو از خونواده شوهرم بیزارم ولی ...............
سعی کردن ازشون توقع نداشته باشم این حسو تو خودم از بین بردم تو بدترین شرایط اونا اصلا کمک حالم نیستن برعکس من همیشه خرشونم خیلی وقتا تصمیم گرفتم من هم مثل خودشون باشم ولی نشده خلاصه اینکه من نمیتونم کمکشون نکنم چون فکرم و شخصیتم مثل اونا نیست ولی میتونم که ازشون انتظار محبت و کمک نداشته باشم انگار وجود ندارن
ممنون میشم اگه برا شفای خواهرم دعا کنید
2742
عزیزم سلام
من تجربه ای تو اعتیلد مردها ندارم
اما بهت تبریک میگم که با گذشت و ایثار تصمیم گرفتی که برگردی و زندگیت رو حفظ کنی
به نظر من با چیزهایی که گفتی تو ارزش خودت و کاری که داری می کنی خیلی زیاده و حتما همسرت هم اینو می دونه
ببین همسرت تو موقعیت خیلی حساسی است
سعی کن دیگه در مورد خانواده و مسائل دیگه با هم بحث نکنید می دونی فرزند تو الان چقدر ضربه می خوره ؟؟؟

تازه پیشنهاد من اینه که وقتی برگشتی تمام اوضاع رو خودت در دست بگیر و نزار دشمن شاد بشی
اگه خانواده همسرت هم دارن باهات دشمنی می کنن یه کاری بکن که بسوزونیشون
با شوهرت خوب باش
پیش مشاور حتما برو ببین تو موقعیت همسرت باید باهاش چه رفتاری کنی
خیلی خیلی حواست رو جمع کن و فکر خودت رو با این مسائل خراب نکن
برای زندگیت و همسرت و بچه ات برنامه ریزی کن
سعی کن دعوا رو کلا کنار بزاری تکرار حرفهای همیشگی چه فایده ای داره؟
حالا که برشتی اول به خاطرخودت بعد بچت و شوهرت سعی کن ب تمام سختیهاش از زندگی لذت ببری بیشتر به شوهرت محبت کن دنبال نتیجه هم امروز و فردا نباش زمان میبره تا به هدف و نتیجه مطلوب برسی
ممنون میشم اگه برا شفای خواهرم دعا کنید
به خاطر پسرت هم که شده دعوا نگیر
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
تنهااا خانومی پیشنهادای من و خوب گوش کن وبهشوووون فک کن...
1- حق طلاقو بدون قیدو شرطی بگیییر
2- حضانت فرزندت رو حتما" بگیر
3- سعی کن یک زن مستقل و با اعتماد به نفس باشیییییی رو خودت کار کن
اینکه می گی پسرت بهش وابسته است درست نیست بیشتر به خاطر ترس و بیم از جدایی که از رفتارهای شما با هم متوجش شده بهش می چسبههههه.....
یک توصیهه خیلی مهم اینه که در اینجور مواقع به هیچ کس متکی نباااااااش جزء خودت...
مقیم درون خود...
2740
به نظر من نسبت به اونها خیلی بی اعتنا بشو و محلشون نده به شوهرت هم هیچ چی نگو که فردا بگه تو با من بدرفتاری کردی من دوباره شیشه می کشم و اعتیادشو سرتو نندازه فردا همون خونوادش می یان می گن این که ترک کرده بود تقصیر توا که اینطوری شد
اینو می گم واسه این که پیشگیری کنی از هر تهمتی که ممکنه فرداروز بهت بزنن
بد بودن اونها نباید روی روحیه ات اثر بذاره واله مایی که شوهرمون هم معتاد نیست همین رفتارها رو می بینیم و پسرای پرایرادشونو نصیب ما کردن کلی هم طلبکارن پسرشون تا لاغر می شه مریض می شه زیرچشمش گود می ره میگن تقصیر زنشه ها پس نسبت به این موضوع بی خیال باش
عمرتو و جوونیتو بانفرت و کینه به کسایی که ارزش فکر کردن هم ندارن هدر نده
اگه شوهرت قول داده بهش اعتماد کن اگه از ته دل هم اعتماد نمی کنی لااقل اینطوری وانمود کن که اعتماد کردی بذار اگه واقعا شوهرت می خواد خودشو اصلاح کنه این کارو بکنه
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
اره عزیزم مادر اریانا راست میگه اگه همسرت مرد زندگی شده باشه میشه تکیه گاهت و اگر هم که خدای نکرده... شما میتونی جدا بشی و کلا خونوادشو به تاریخ بسپاری

میگم حالا که داری خانمی میکنی و برمیگردی اوضاع رو اروم کن دختر خوب.این بیچاره که اگه خونواده درست و درمونی داشت نمیرفت معتادشه.تو با پشت کار خودت و ارامشی که به خونت میدی محیط و واسه پسر خوشگلت و همسرت امن و روم کن.عنان زندگیتو بگیر دستت.ششاید توی یه اپارتمان باشید ولی محیط خونتو خصوصی کن.

واما در رابطه با خانواده شوهرت در نبود همسرت محل سگ هم بهشون نده.

wedding countdown
من شنیدم که کسی که در حال ترک اصلا نباید در مورد مصرف مواد باهاش صحبت کنی چون دوباره به هوس می افته حتی باهاش دعوا هم نکن راجع به این قضیه میدونم که سخته ولی تو به خاطر بچه ات و خودت تحمل کن و دعا
من خیلی برات دعا میکنم عزیزم
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
چند وقته که مصرف می کنه؟؟؟؟
اگه تازست می تونه راحت تر ترک کنه...
اما رو خودت و روحیه خودت و پسرت کار کن ....
اون باید خودش بخواد و آدمی که بخواد ترک کنه می کنه و درخواست کمک می کنه ...در غیر اینصورت نهههه...
مقیم درون خود...
تمام این حرف ها رو به خودم میزنم ولی نمیتونم جلوی این خشم رو بگیرم

الان خیلی وحشت دارم از برگشت به اون خونه دلم داغونه
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .
تنها جان ایناییی که بهت گفتم رو خوب گوش کن و عمل کن وگرنه فردای روزگار پشیموووون می شی...
الان وقت خشم و این حرفا نیییییییست... خودتو جمع و جور کن.... تو یه پسررررر هم داریییییییییییییییییییییییییییییی....
مقیم درون خود...
الان تو جامعه ما این موااااااااد بیداد می کنه... کافیه یه کم به این مردا فشار وارد بشه و کمی افسرده باشن ... و البته سادههههههه که طرف تا بفرما می زنه اونم رد نمیکنه... دوستا و اطرافیان خیلیییی مهمن .... اینا همههه پیشگیرییییه که گفتم...
مقیم درون خود...
2706