2737
2734
عنوان

قلب جنین درچندهفتگی تشکیل میشه؟؟؟

35410 بازدید | 22 پست
امروز رفتم سونو گفت جنین 4هفته و6روزشه گفت قطب جنینی دیده نشده ساک حاملگی نرمال کیسه زرده نرمال اما فعلا قلب نداره باید کنترل بشه چرااااااااااااا؟میشه بچم قلب نداشته باشه؟
خدایا فقط شکرت..................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قلب جنین هفته 8 تشکیل میشه هنوز زوده
فرشته آسمانی من امیدوارانه منتظر آمدنت هستم..........اگر تمام دنیا بگویند نمی شود فقط کافیست خدا بخواهد خدایا شکرت معجزه زندگیم رو به دست خودت می سپارم
اینقد امروز ترسیدم وقتی دکتر داشت سونو میگرفت گفت خانوم شما که باردارنیستی چشمتون روز بد نبینه اشکام هی میریخت گفتم امام زمان خودت شفاعتمو پیش خدابکن دست به دامان ائمه شدم قربون خدابرم دفعه دوم که مثانه پرشد گفت درسته باردارین اما قلبش تشکیل نشده
خدایا فقط شکرت..................
2738
عزیزم نترس اصولا هفته 8 مشخص میشه مال دخترا زودتر .منم الان دومین نی نی و ناخواسته باردارم بگذریم که چقدر ناشکری کردم و قر زدم و رفتم سقط کنم اما الان دوستش دارم.منم رفتم گفت 5 هفته اما کیسه زرده هنوز تشکیل نشده بهم وقت دادن برای 10 تیر با اینکه من دومیمه اما بازم دلشوره دارم تو که دیگه جای خود داری.
2706