2733
2734
سلام دوستان من یه بارداری ناموفق داشتم و بچمو تو عید از دست دادم بعد از اون هم بخیه هام عفونت کرد و دوباره رفتم اتاق عمل بازم بعد از ده روز بخیه هلم باز شد پ خونریزی کرد الان یکماه هشت تازه خوب شده ولی داخل شکمم خیلی درد دارم دنبال یه دکتر واقعا حاذق هستم نمی خوام دوباره همرو امتحان کنم و نتیجه نگیرم من ناباروری داشتم و بعد از چند سال بادار شده بودم میخوام دوباره شروع کنم اگه خدا بهم دوباره لطف کنه چون بارداریم خیلی سخت بود و من فشار خون گرفتم می خوام دکتری باشه کهبتونه کمکم کنه فقط هرکسی رو معرفی میکنید سابقش رو هم بگین در ضمن اصلا این اسم حنطوش زاده رو نیارین لطفا
خدایا شکرت
دکتر سولماز پیری فوق تخصص طب مادر و جنین از انگلستان خیییلی دکنر خوبیه عزیزم فقط عیبش اینه که باهیچ بیمه ای قرار داد نداره وگرنه عالیه 88540266 88540267 میدان آرژانتین-خ قائم مقام فراهانی -روبروی بیمارستان تهران کلینیک -کوچه چهارم
[smiley]s/sm_49.gif[/smiley] پیاده سازی پروژه با متلب، ترجمه عمومی، ترجمه تخصصی در زمینه های کامپیوتر و IT و هوش مصنوعی و .... ، تحقیق ، پاورپونت ، برنامه نویسی، طراحی وب سایت و ... . با قیمت پیشنهادی شما و با بهترین کیفیت 09339275145 تماس از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر shr.r.project@gmail.com [smiley]l/l_24.gif[/smiley]
دکتر افسانه محمدزاده خیلی دقیق و با حوصلست تا اونجا که میدونم ابن سینا هم کار مبیکرد من نزدیک ده سال پیشش میرم مشکل داشتم باردار شدم تحت نظرش.البته الان چون دیسک داره هفته ای یک روز میاد مطب.جردنه مطبش اگر خواستی ادرس بدم
مگر میشود زندگی ات را در هم ریخته خلق کرده باشد...او خدای دانه های انار است...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من اول که پلی کیستیک بودم بعد خارج از رحمی بار دار شذم و سقط کزدم یه لوله هم برداشتم با دارو باردار شذم
مگر میشود زندگی ات را در هم ریخته خلق کرده باشد...او خدای دانه های انار است...
2740
ممنون عزیزم من خیلی دکتر رفتم راستش علت خاصی پیدا نمیشد شوهرم که مشکل نداشت خوب انداختن گردن من ولی بازم معلوم نبود از چیه دوبار ای یو ای کردم دکترم پاکروش بود دکتر خوبی بود ولی من جواب نمی گرفتم البته یه بار حامله شدم که قلبش تشکیل نشد و کورتاژ کردم سال ۸۹ عکس رنگی هم انداختم مشکلی نبود خلاصه یک سال ونیم بود کلا دکتمو ول کرده بودم که خود به خود باردا شدم که اینجوری شد بچم تو هفته بیست و چهار که رفتم سونو گفتن رشدش عقبه همین حنطوش زاده نفهم گفت باید بندازیش با وجود تکونایی که میخورد دلم نمیومد اینکارو بکنم یکماه بعد یه دکتر دیگه رفتم بعد از سونو وآزمایش بستری شدم که آمپول بتا بزنم پسرم ریش تکمیل بشه بعدش درش بیارن بره تو دستگاه ولی متاسفاه همون روز که بستری شدم فشارم رفت بالا و ضربان قلب بچه بهم ریخت سزا ین کردم خودم ۵ روز تو آی سی یو بودم پسرم رفت تو دستگاه ۷۰۰ گرم بود خیلی کوچیک بود خوب خیلی زود بود چون ریه تکمیل نبود مشکل تنفسی داشت دو هفته زنده موند خیلی امیدوار شده بودم ولی تو عید پر کشید من و داغون کرد خودمم دوباره بخیه هام عفونت کرد رفتم دوباره اتاق عمل خلاصه تازه سر پاشدم خیلی نگرانم کهمشکلی پیش نیادبرام
خدایا شکرت
خیلی ناراحت شدم خدا بهت صبر بده اشکالی نداره یک بار دیگه منم باردارشدم وبعد چند ماه که رفتم سونو گفت نی نیم ٢٠روز ه تو شکمم مرده ولی خدا رو شکر الان پنج ماهه باردارم غصه نخور وقوی باش ودر ضمن
من دکترم صفارزاده هستش خیلی معروفه ودکتر خیلی خوبیه وتخصصش از پاریس هستش زیر نظر همین همون ماه اول باردار شدم تو بیمارستان عرفان پارس هستش ومطبش توی گیشا 88248485-6 خیلی عللیه فقط دستمزد خودش ٥تومن هستش ولی دکتر عالی هستش ولی دستمزدش بالاست دیگه
کسی نیست بیاد دکتر خوب معرفی کنه اگه کسی رو میشناسین بهم معرفی کنین تا من بعد از تحقیق بتونم یکی رو انتخاب کنم چون من از دکتر ضربه بدی خوردم نمی خوام اون تجربه دوباره تکرار بشه
خدایا شکرت
2706