2737
2739
من قبلا هم با مرغ درست کردم هم با گوشت چرخ کرده. الان دوست دارم خیلی خوشمزه باشه مخصوصا سسش...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه جالب همین الان میخواستم از نت دنباله اسنک باشم تاپیکتو دیدم
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2740
منم دفعه اولمه بلد نیستم راستش همونی که شما گفتینو میخوام انجام بدم
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
من با گوشت چرخ کرده یا مرغ ریش ریش. قارچ .فلفل دلمه و یه ذره رب گاهی بدون رب موادمو درست میکنم.بعد روی نان تست سسکچاپ می مالم. مایع رو میریزم و بعد پنیر. و واسه روشم که همون مایونز و کچاپ رو با کمی نمک فلفل و آویشن و یه ذره آبلیمو مخلوط میکنم. گاهی از پنیرهای دیگه مثل پنیر ورقه ای زرد کاله استفاده میکنم.خوشمزه میشه اسنکم ولی دوست داشتم ببینم بقبه چه کار میکنن...
من روی نون تست سس مایونز میزنم بعد یه برگ ژامبون میذارم و یه برگ پنیر گودا بعد هم قارچ و ذرت و موادی که دوست دارم و یه کمی هم آویشن و دوباره یه لایه ژامبون و یه نون تست دیگه و میذارم تو ساندویج ساز .

میتونید همه ایت مواد رو خرد کنید با پنیر پیتزا و کمی سس مخلوط کنید و روی نون تست بریزید و بذارید تو ساندویج ساز .

سس اسنک هم همون سس مایونزه + کمی سس خردل + کچاپ و کمی آویشن

البته مال بیرون خردل نمیریزن همش رنگه غذاست تو مایونز
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
من میخوام فعلا با کالباشس درست کنم البته الان مرغه اماده هم دارم ها
2706