2737
2734
من فوق لیسانس روانشناسی شوهرم لیسانس عمران من 5سال سابقه کاراون15سال بادختر7 ساله قصدمهاجرت دارم ولی بین ایناموندم لطفاراهنماییم کنیدبچه های ساکن دانمارک که با جاب افررفتن راضی هستین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ﺑﺒﻴﻦ ﺑﺮاﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ اﺭﻭﭘﺎ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﻣﻦ ﻓﺎﻣﻴﻞ ﺷﻮﻫﺮﻡ اﺳﺘﺮاﻟﻴﺎ ﻫﺴﺖ ﺧﻮﺩﻡ اﺭﻭﭘﺎ اﻭﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩﻥ اﻳﻨﺠﺎ ﺧﻴﻠﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴی ﺧﻮﺷﺸﻮﻥ اﻭﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻣﻴﮕﻔﺘﻦ اﻭﻧﺠﺎ ﺗﺎﺑﺴﺘﻮﻧﺎ ﻭﺣﺸﺘﻨﺎااااااااااﻛﻜﻜﻜﻜﻜﻜﻚ ﮔﺮﻣﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻪ
2742
2740
ﺑﺒﻴﻦ ﻓﺎﻣﻴﻼﻱ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﻛﻼ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻼﺱ ﻣﻴﺬاﺭﻧﻮ ﻣﻐﺮﻭﺭﻥ ﻗﺒﻞ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﻴﺎﻥ اﻳﻨﺠﺎ. ﺑﻪ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﻣﻴﮕﻔﺘﻢ ﺧﺪا ﻣﻴﺪﻭﻧﻪ ﭼﻘﺪ ﻛﻼﺱ ﺑﺬاﺭﻥ ﻭﻗﺘﻲ اﻭﻣﺪﻥ ﻳﻌﻨﻲ اﻳﻴﻴﻴﻴﻨﻘﻘﻘﻘﺪ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻛﺮﺩﻧﻨﻨﻨﻨﻨﻨﻨﻨﻨﻦ
ﻣﻴﮕﻔﺘﻦ اﺳﺘﺮاﻟﻴﺎ ﺑﺪﺭﺩ ﻧﻤﻴﺨﻮﺭﻩ. اﺯ ﮔﺮﻣﻲ ﻫﻮاﺵ ﺧﻴﻠﻴﻴﻴﻴﻲ ﺑﺪ ﮔﻔﺘﻦ و ﻣﻴﮕﻔﺘﻦ ﺨﻴﻠﻴﻴﻴﻴﻲ ﭘﺸﻪ و ﻣﮕﺲ ﺩاﺭﻩ و ﻳﻪ ﺣﺸﺮﻩ ﻭﺣﺸﺘﻨﺎﻙ ﻛﻪ اﮔﻪ ﻧﻴﺶ ﺑﺰﻧﻪ ﻛﺸﻨﺪ ه ﺳﺖ
به نظر من کشوری خوبه که مهاجر پذیر باشه که تبعیض نژادی نداشته باشه- محیطش برای خانواده حوب باشه و بازار کار خوب باشه و بعد ببینید کدوم کشور به شما اقامت میده وبه مهاجر کمک میکنه به نظر من استرالیا خیلی عالیه درسته که خوشگلی اروپا رو نداره ولی برای مهاجرت بهتره من بودم میرفتم استرالیا البته من ساکن کانادا هستم و اینجا خیلی خیلی از اروپا مهاجر داریم و واقعا دولت به مهاجرها کمک میکنه تاره بازار کار استرالیا خیلی بهتر از کاناداست
دوست صمیمی من سالهاست دنبال مهاجرته آخر با تحقیق فراوان دانمارک رو انتخاب کرد چند ماه شوهرش رفت بعدم اینا یک ماه رفتند اقامت گرفتند اما برگشتن بزرگترین مشکلشون زبان بود که خیلی زبان مشکلی دارند دوستم و همسرش اینجا هردو استاد دانشگاهن اما اونجا برای شوهرش کار خیلی سخت پیدا میشد و.... البته الان پاسپورت دانمارکی گرفتند اما برای زندگی همین جا موندن میگفت خیلی زبانشون مشکل بود.... هیچ ربطی به هیچ زبانی نداره....
2706