2733
2734
عنوان

فشار خون.ریوی نوزاد تازه متولد شده

1834 بازدید | 25 پست

سلام. 

کسی بچه اش این مشکل رو داشته؟ 

پسر من 4 روزه به دنیا اومده توی nicuهست. میگن فشار ریه بالاست؟ 

همچین چیزی شنیدین؟ خوب میشه؟

خدایا شکرت😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اخی،علتش چیه؟؟

نمیدونم. 

هیچی نمیگن. 

توی بارداری اکو قلب سونو ان تی آنومالی فیزیکال همه چی رفتم خوب بود. 

یک ساعت بعدی که به دنیا اومده گفتن نفسش تنگ شده بردن توی nicu

خدایا شکرت😍

معمولا این مشکل وقتی پیش میاد که ریه ی نوزاد کامل نشده یا توی بارداری مثلا اسپرین زیاد مصرف شده، مورد خاصی هم نیست ، انشالله بزودی برطرف میشه عزیزم ، وقتی زود و به موقع تشخیص داده میشه دیگه اصلا جای نگرانی نیست. به زودی انشالله میبرید خونه دلبندتون رو

سلام😊 
معمولا این مشکل وقتی پیش میاد که ریه ی نوزاد کامل نشده یا توی بارداری مثلا اسپرین زیاد مصرف شده، مور ...

ریه کامل رسیده. 

أسپرین هم مصرف نکردم. 

درمان داره؟ 

همچین موردی شنیدین شما؟؟؟

خدایا شکرت😍
معمولا این مشکل وقتی پیش میاد که ریه ی نوزاد کامل نشده یا توی بارداری مثلا اسپرین زیاد مصرف شده، مور ...

مثلادچقدر اسپرین؟ بمن دکتر گفت باردار شی باید اسپرین مصرف کنی

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
2740
نمیدونم.  هیچی نمیگن.  توی بارداری اکو قلب سونو ان تی آنومالی فیزیکال همه چی رفتم خوب بو ...

الهی بگردم،ان شاالله زودی خوب میشه

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
ریه کامل رسیده.  أسپرین هم مصرف نکردم.  درمان داره؟  همچین موردی شنیدین شما؟؟؟

ممکنه عروق ریوی کامل نشده باشن ، منطورم خود ریه نبود ، یا دلایل متعدد دیگه ، بله برادرزادم این مشکل  داشت رو و الان ۲۵ سالش هست الحمدلله ، اصلا نگران نباشید عزیزم

سلام😊 
ممکنه عروق ریوی کامل نشده باشن ، منطورم خود ریه نبود ، یا دلایل متعدد دیگه ، بله برادرزادم این مشکل ...

واقعا؟؟؟ 

یعنی به دنیا اومده گفتن فشار ریه اش بالا هست؟ 

نمیدونید چند بوده؟ 

مشکل قلبی نداره؟ 

دارو مصرف میکنه؟ الان کاملا سالمه ؟ خواهشا توضیح بدین

خدایا شکرت😍
مثلادچقدر اسپرین؟ بمن دکتر گفت باردار شی باید اسپرین مصرف کنی

والا مقدار دقیقش رو نمیدونم ، ولی صد درصد پزشک متخصصتون اگاه به این مسئله هست ، اصلا نگران نباشیدد، مقداری که ایشون میگن قطعا ضرر نداره 

سلام😊 
والا مقدار دقیقش رو نمیدونم ، ولی صد درصد پزشک متخصصتون اگاه به این مسئله هست ، اصلا نگران نباشیدد، ...

ممنون گلم،ان شاالله

2706