2733
2739
خواهرم بیچاره الان دو ماهه زندگیش جهنمه شوهرش یه دفعه ای زده به سرش هی میگه دارم با یکی دیگه ازدواج می کنم ولی یه طوریه که نمیشه فهمید واقعا داره این کار را می کنه یا فقط داره اذیت میکنه اولها فکر میکردیم بیماری روحی گرفته خواهرم هی باهاش مدارا کرد که شاید خوب بشه حرفهای چرت وپرت زیاد میزد میگفت دارم ازدواج میکنم ولی همش تو خونه بود بعضی وقتها میگفت افسردگی گرفتم فکر می کردیم مریضه توهم داره این حرفها را میزنه چون علایم دیگه نشونگر صحت حرفش نبود ولی الان چندروزه هی میره بیرون بر نمیگرده موبایلش رمز داره لب تابش هم رمز داره بلد نیستیم هک کنیم اقلا تکلیفمون را بفهمیم اگر واقعا پای کسی وسطه آدم یه فکر اساسی بکنه کسی را هم نداریم دنبالش راه بیفته اگه راه حلی بلدید بگید اقلا از این بلاتکلیفی در بیایم اصلا هم رو کمک خونواده نمی تونیم حساب کنیم نه خونواده خودمون نه خونواده اون خونوادش طرف اونند
شاید مریضه کمبود داره برای جلب توجه اینا رو میگه
خواهرت در برابر این رفتارش تا حالا چه برخورد و عکس العملی داشته؟
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه راه حلی اخه عزیزم
من بودم خودم تعقیبش می کردم
اما دلیلی نداره دروغ بگه وقتی الان همش می ره بیرون لابد با کسی هست سره کار می ره ؟ مشکل با خواهرتون داره ؟ رابطه دارن با هم ؟
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2728
وقتی رو لب تاب و موبایلش رمز می زنه دیگه توهم نداره
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
باهاش تا مدتی پیش رابطه داشت چند وقته نداره آخه چطوری تعقیبش کنیم کسی را نداریم کسی را می شناسین برای این کار اجیر بشه من خودم که حامله ام نمی تونم راه بیفتم پشت سر اون که تازه باید یکی باشه تعقیب کردن را بلد باشه لو نره وگرنه شر میشه
2740
خودنت هم حامله باشی می تونی یه اژانس در اختیار
خواهرت هم می تونه
کار نشد نداره
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
مریض که هست خیلی بد رفتاری میکنه همیشه آدمی بود که خواهرم را تحقیر میکرد در حالی که خواهرم به اون سره ولی چند سالیه یه پول وپله ای به هم زده فکر کنم جوگیر شده الان خیلی بد رفتاری میکنه اولش میگفت مریضم ولی حاضر نبود بره دکتر حالا دیگه وقتی از بیرون میاد خوشحال وخندونه ولی بازهم رفتارش با خواهرم خیلی بده خواهرم دوماه همه رفتاراش را تحمل کرد باهاش با مهربونی رفتار کرد مرخصی گرفت تو خونه برای اون غذا درست کنه بهش برسه که خوب بشه هیچ فایده ای نداشت یه پسر دارن الان تو سن بلوغه دلم برای اون خیلی می سوزه هنوز نذاشتیم بویی ببره بهش گفتیم باهاش ناراحتی روحی گرفته اینقدر بد رفتاری می کنه
2706