2737
2739
عنوان

بفرمایید کوفته

434 بازدید | 20 پست
بفرمایید کوفته من سرما خرده و بی‌ حال یهو به سرم زد واسه شام کوفته بپزم...این خیلی‌ ساده است و زود هم حاضر میشه.... حاضر که شد دادم به پسر15 ماهم و خیلی‌ دوست داشت....جای همگی‌ خالی‌http://www.xum.ir/image/FUtk
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دستورشم میگم اگه خواستین....خیلی‌ راحته گوشت چرخ کرده،پیاز داغ،ادویه نمک فلفل زردچوبه،تخم مرغ،آبلیمو،جعفری...برنج پخته..رب گوجه فرنگی‌...باز اگر داشتین فلفل دلمه.......اگر آلو داشتین واسه توش خوبه..من نداشتم...
2742
پاز داغ درست کنید،سه‌ چهارمش میره تو گوشت یک چهارم واسه سسش میخواهیم بعد برنج را نیم باز کنید یا پخته.... بعد گوشت چرخ کرده را با پیاز داغ با برنج با جعفری و زردچوبه و کمی نمک،ادویه تخم مرغ..همه با هم قاطی....ورز بدین...میخواهیم گلوله درست کنیم...نباید به دست مایه بچسبه....اگر دیدین چسبید..شل هست..کمی آرد بزنید...
2740
بعد گلوله هارو تو روغن سرخ می‌کنیم.... از اون ور میریم سراغ سسش.... پیاز داغ با رب گوجه،با نمک و شکر و آبلیمو و یک لیوان آب...میذارید رو گاز بجوشه.... بعد یک قابلمه برمیدارین بزرگ باشه خیلی‌ بهتره کوفته تو یک ردیف چیده بشه...ردیف اول گوجه فرنگی‌ حلقه ردیف دوم فلفل دلمه حلقه رو گلوله هارو یا همون کوفته هارو بچینید.... روشم سٔس آماده رو بریزید....شعله گاز کم..نیم ساعت بعد خاموش
2706