2737
2734
هفته32بارداری ام. دوقلو دارم و 6 ماهه استراحت مطلقم بخاطر سرکلاژ.... این هفته های آخر برام کابوس شده گرمای هوا و دردهای عجیب غریبی که میان روز و شب سراغم دیوونم کردن ... گاهی فکر میکنم دیگه نمیتونم تحمل کنم ....درد و ناراحتی تو بارداری نبوده که نکشیده باشم .... بعد از یه تجربه سقط سلامتی بچه هام و احتمال زایمان زودرس خیلی منو میترسونه دیوونه شدم توروخدا بگین چجوری این چند هفته باقی مونده رو تموم کنم
فرشته کوچولوهای من ساعت 1:55 دقیقه و 1:57 دقیقه بامداد پنجشنبه 22 خرداد 93 زمینی شدند... خدایا بابت هدیه های آسمونیت ممنونیم
هر شب از درد یه جایی تا صبح بیدارم و به خودم میپیچم
فرشته کوچولوهای من ساعت 1:55 دقیقه و 1:57 دقیقه بامداد پنجشنبه 22 خرداد 93 زمینی شدند... خدایا بابت هدیه های آسمونیت ممنونیم
به خدا ناشکری نمیکنم ولی قدرت تحملم داره تموم میشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خیلی خسته ام نیلا جون انگار روزها اصلا نمیگذره
تنها امیدم الان اون دوتا فرشته است ... به عشق دیدن اونا زنده ام
2738
به مامانهایی که تو باردارریشون کلی لذتشو بردن و واسه بچشون خرید کردن و انتظار کشیدنشون با لذت بوده حسوودیم میشه من از روز اول فقط دلهره و استرس از دست دادنشونو داشتم و درد و ناراحتی هاشو.... خوابیدن اینهمه مدت تو رختخواب هم که دیگه جای خودش
2706