2733
2734
عنوان

اونایی که تجربه دارن کمک لطفا

427 بازدید | 10 پست
من الان 29 هفتم هستم از دو هفته قبل دو تا خط زیر شکمم افتاد دو روزه داره زیادتر و عمیقتر میشه......
بر عکس همه که میگن موقع ترک خوردن شکم خارش دارن ترکهای من درد میکنه ........
کرم ماستلا استفاده کردم تموم شده به نظرتون بازم بخرم؟
الان فقط با روغن زیتون چرب میکنم
چیکار کنم .......خیلی ناراحتم چطور جلوش رو بگیرم؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سحر جان منم الان هفته 35 هستم شکمم اصلا ترک نخورده ولی باسن رون و سینم داره داغون میشه با اینکه تغییر سایز در اون نواحی ندارم نمیدونم چیکار کنم منم اعصابم خورد میشه ولی به خاطر نی نی باید تحمل کنیم من از ماههای اول از وازلین و دکسپانتنول فقط رو شکم استفاده میکردم اما از دو ماه پیش که این ترکا ظاهر شد ماستلا گرفتم تا الان که تاثیری ندیدم و ترکا هر روز بیشتر میشه
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید
میگن ماستلا خوبه ولی کرم به این گرونی رو باید از سینه زد تا پایین رون تقریبا به 3 هفته نرسیده کرم من تموم میشه
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید
2738
سحر جون من کرم فیتولاستیل لیراک زدم از 5 ماهگی الان 38 هفته ام و خداروشکر شکمم خطی نیفتاده با اینکه من حسابی برای این خطها مستعدم(آخه دوران بلوغ که سینه هام در اومد از اون خطها که اسمش هم استریا است رو سینه ام افتاد) ولی این کرم برا شکمم خوب بوده حالت ژله مانند داره دو نوع هم داره یکی برای پیشگیری یکی برای درمان که من برا پیشگیری اش رو گرفتم