2733
2739

4روزگیش 9بود زردیش الان ده روزشه زردیش 10/9 سه روز زیر دستگاه بود بدنش سوخته چیکار کنم تروخدا هرراهی میدونین بگین با  کاسنی شستمش خنکی هم خوردم خوب نمیشه بخدا دارم میمیرم از بیخوابی دیگه

دمای خونه روزیادگرم نکن به غذاهات دقت کن گرمیجات نخوری آزمایش بردیش زودزودشیربده

خودم مدام سردی میخورم ولی انگار اثر نداره الان ازمایش امروزش زده بالاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

دکتر بچه من ،گفت سه روز دستگاه باشه  و همزمان  پودر گلوکوز و عرق کاسنی و بیلی ناستر براش نوشت گفت از هرکدوم یکم قاطی کن بده بخوره خدا روشکر زردیش اومد پایین بعد سه روز که بردمش گفت 

وای از دارو گیاهی اونم سرخود میترسم بدم یه چیزیش بشه خودم مدام کاسنی میخورم اما نمیدونم چرا باز رفته ...

عزیزم با این چیزا زردی بچه پایین نمیاد ، یا شیر خودتو زیاد بده یا کمکی بهش شیر خشک هم بده و زیر دستگاه بخوابون،  تو بیمارستان هم شیر خشک زیاد میدن

توروخداببریه دکترخوب جاری من ماه پیش زایمان کرده یه دکتراحمق براش قرص تشنج نوشته بودایناهم داده بودبچه شده بودمثل یه تیکه گوشت ببین یه قرصی هست اسمش یادم نیست دکترنوشته بودن برابچه ی دخترخالم قرصوسوراخ میکردن میریختن توحلق بچه حتی زیردستگاهم نرفت ببین ازداروخونه های مطمئن یازآشناهابپرس میتونی پیداکنی

شروع ۹۹/۵/۱۶پایان همون پایان تیکرم خداکنه موفق بشم
از عطتری بگیر ترنجبین و شیرخشک چاره زردی فقط اونه ۷ودت بخور و بهش شیر یده منم پسرم ۹ بود زردی ...

شیر خشت

ببخشین اشتباه شد

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  
2706