2733
2734

کسی خودش یا اطرافیانش تجربه‌ی شوک درمانی دارن؟

آیا درسته که نباید دندون خراب داشته باشن بیمارا قبل شوک و تا همه‌ی دندوناشون درست نشه تاییدیه شوک نمیدن؟

تجربیاتتونو و اسم بیمارستانی ک خودتون یا آشناها شوک دادن رو بگید لطفا

مرسییی😍

...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تا حالا نشنیدم درمورد دندون. چیز بدی نیست، برا اختلالات شدید چاره ای جز شوک نميمونه 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
2742

یکی از اشناها نزدیکم شوک داده تاثیر ک نکرد هیچ بخدا گیج و خنگ شده چیزای کوتاه مدتو یادش نیس ی حرفیو ۱ هفته پیش میزنه امروز یادش نیس 

ردرای اوام ک ادرسا و اینا رو یادش نمیومد

بزرگترین اشتباه شک دادن بود واسش

فک کردیم گذشته یادش میره نگو فقط حافظه کوتاه مدتش رفت

خدایا خوشگلیامو خوشگلتر کن🥴🤤

لای دهان یه چیزی قرار میدن تا دندونا همدیگه و زبون رو له نکنن 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
2740
یکی از اشناها نزدیکم شوک داده تاثیر ک نکرد هیچ بخدا گیج و خنگ شده چیزای کوتاه مدتو یادش نیس ی حرفیو ...

معلومه گذشته پاک نمیشه 😐 تا شش هفت ماه حافظه کوتاه مدت ضعیف میشه همین

اره عزیزم نباید دندان خراب داشته باشن ترجیحا میگن اگه خراب بود کشیده بشه چون الکترو شوک هست ممکنه بش ...

خب اگر اون کیس زیر بار نره چکار باید کرد؟ ی بنده خدایی هست خونوادش میگن خیلی اذیت میکنه و مشکل داره به دارو هم جواب نمیده گفتن باید شوک بده ولی بخاطر دندون حرابش تایید نمیکنن الان از من کمک و راهنمایی خواستن هر جی با بیمار صحبت میکنیم زیر بار نمیره🤔هیچ بیمارستانی با دندون خرابقبولش نمیکنن؟! ک معرفی کنم ؟

...
چجوریه درد داره؟یکی از فامیاامون کرد6 میگفت تاثیرش تا یه مدته

بیمارا برا بار اول میترسن و بیقراری میکنن، دفعات بعد قشنگ میخوابن رو تخت، بعدش میرن ریکاوری بعدشم بخش بسلامت 

معلومه گذشته پاک نمیشه 😐 تا شش هفت ماه حافظه کوتاه مدت ضعیف میشه همین

این طلاق گرفت دکتر احمق گف شوک بده ک استرسا و روزای بدش بره و فلان 

گند زده ب حال و روز ی دختر ۳۰ ساله

حالا رفت تهران ی دکتر خدا خیرش بده بهتر شد ولی هیچی یادش نیس😑الان ی سال و دو سه ماهه

خدایا خوشگلیامو خوشگلتر کن🥴🤤
یکی از اشناها نزدیکم شوک داده تاثیر ک نکرد هیچ بخدا گیج و خنگ شده چیزای کوتاه مدتو یادش نیس ی حرفیو ...

چند‌وقته شوک داده؟این بنده خداها رو چن تا پزشک‌متخصص تشخیص شوک داده از صحبتاشون مشخصه خیلی تحت فشارن ولی سر این دندون خراب الان مشکل دارن

...
2706