2733
2739
عنوان

معرفی دکتر پوست اصفهان

1584 بازدید | 11 پست

سلام خانمای گل دوستان اصفهانی کسی دکتر خوب برای پوست  ک کارش عالی باشه واقعا دلسوز باشه  میشه معرفی کنید یا هم داروخانه های هست ک دکتر نشسته خودش پوست رو ببینه خیلی  داروها یا ازمایش تجویز میکنه شاید از یه دکتر ک ت مطبه کارش عالیتر باشه  اینم اگ آدرسی دارین ممنون میشم بزارید 

➰پـس چـرا دائـمـاً يـكسـانـہ حـال دوران؟

دکتر صدف فاطمی پیجشو تو اینستا ببین کاراش عالیه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دکتر الهه باطنی. نمیدونم مطبش کجاست خودت سرچ کن. ولی دکتر خوبیه

شما واسه چه مشکلی رفتین پیشش؟ من جوشای دارم ک  خوب میشن اما بعد چندماه دوباره همون قسمت چونه میزنه ک گفتن باید راکوتان بخورن یکساله انا الان ب نتیجه رسیدم  ک تنها راهش راکوتان هست خیلیم نگرانم چون عوارضش بالاست😢😭

2731
شما واسه چه مشکلی رفتین پیشش؟ من جوشای دارم ک  خوب میشن اما بعد چندماه دوباره همون قسمت چونه می ...

دختر خالم خیلی سال پیش پیشش میرفت.

راضی بود ازش . خیلی در جریان کارشون نبودم.

به نظرم اگه زیر ۲۰ هستی بیخیال جوش بشو. با همون داروهای موقتی حلش کن که جای جوش رو صورتت نمونه. ولی بعد از ۲۰ سالگی خود به خود حل میشه.

دکترای پوست به هر قیمتی باشه میخوان پوست را خوب کنند. ولی خودت باید صلاح کارتو بدونی که سلامتی یک عمرت بیشتر برات اهمیت داره یا پوستت.

البته اینم بگم دختر خاله منم یه مدت دارو میخورد ولی نمیدونم اسمشو

دختر خالم خیلی سال پیش پیشش میرفت. راضی بود ازش . خیلی در جریان کارشون نبودم. به نظرم اگه زیر ۲۰ ه ...

من الان ۲۹سالمه  این حوشا هم خیلی اعتناد بنفسمو اورده پایین ووای غصه میخورم  تا یکم خوب میشم این جوشا باز میزنه  بعد یکم سوزش  داره ک اذیتم و نمیدونم دلیلش چیه کلی ازمایش دادم ک خوب بودن و کلا هم  ماسک طبیعی خیلی استفاده میکنم داروی گیاهی تا دلت بخاد هم میخورم و هم بصورت ماسک استفاده میکنم خیلی خوبن ولی موقتی هستن 😢

2740
چندتا از ماسک‌های طبیعی رو‌بگو بیزحمت یا چیزی اگه اثر دارع قربونت

ماسک . حنا بی رنگ . ماست . ابلیمو ترجیحا تازه . یکم عسل . هرشب یا یک روز درمیان ... ماسک پودرنخودچی . ماست . ابلیمو نصف قاشق زردچوبه اصل ک خودت پودر کرده باشی با عسل .چند قطره لیمو 

ماسک . سیب زمینی ابپز کن بعد پوره بشه بهش ماست . ابلیمو . عسل اینو هروز میتونی بزنی 

ماسک . حنا بی رنگ . ماست . ابلیمو ترجیحا تازه . یکم عسل . هرشب یا یک روز درمیان ... ماسک پودرنخودچی ...

مرسی ازت من بیشتر از یه ساله،وحشتناک جوش جوشی شدم خل شدم،دارو خوردم یه مدت عوارض دیگه داشت اصنا......ایش یک چیز چندشی میشم گاهی

مرسی ازت من بیشتر از یه ساله،وحشتناک جوش جوشی شدم خل شدم،دارو خوردم یه مدت عوارض دیگه داشت اصنا..... ...

راکوتان خوردین؟ منم دکتر تجویز کرد قبول نکردم ولی میخام بگیرم دیگه راهی نیست 😢