2733
2734
عنوان

گرفتن لیسانس دوم

6153 بازدید | 13 پست
س میخواستم بدونم من که یک لیسانس از دانشگاه دولتی دارم میتونم یه لیسانس دیگه از دولتی بگیرم ؟بعد دهم در مورد رشته پرستاری اگه اطلاعاتی دارین بهم بگین میخوام پرستاری شرکت کنم
تا جایی که اطلاع دارم نمیتونید دوبار از مزایای تحصیل رایگان استفاده کنید مگگر اینکه لیسانس قبلی تون شبانه بوده باشه که بابتش هزینه ای پرداخت کرده باشید واگرنه اگه روزانه بودید و رایگان نمیتونید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

توی هر مقطع فقط یکبار میشه از امکانات تحصیل رایگان استفاده کرد نمی تونی دوباره دانشگاه سراسری بخونی
در ضمن من جات بودم بجای دو تا لیسانس گرفتن می رفتم دنبال مدرک فوق لیسانس لزوما هم نیاز نیست توی رشته لیسانست فوق لیسانس بگیری
CafeMom TickersCafeMom Tickers
2742
برای بار دوم میتونی شبانه بری
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
من لیسانسم پرستاری از دانشگاه شهید بهشتی فقوم مدیریت..اگه عاشق پرستاری هستی برو .من متنفر بودم پزشکی دوستداشتم
هرکسی نگاهش به امضام افتاد برا مشکلم دعا کنید..ممنونم .....

من خسته‌ام. از روی زمین ماندن. می‌دانی، این خیلی بد است که بفهمی درمانِ هیچ دردی نیستی. یعنی به هیچ دردی درمان نیستی. به هیچ فکری، رویا نیستی. به هیچ چشمی، منتظر نداری. به هیچ ناامیدی، امید نیستی. به هیچ دلی، آرام نیستی. مونس نیستی.هم دم نیستی

اکه رشته ی دکتری حرفه ای بود که طوری نبود ولی مثل این که دوستان میکن دوتا لیسانس نمیشه
غیر ممکن است به آرزویت نرساند.....خدایی که برای خنداندن یک گل آسمانی را میگریاند
2738