2733
2739
عنوان

خرید و فروش محصولات بهداشتی تراست

66883 بازدید | 45 پست

سلام بچه ها

من به تازگی با یك برند ایرانی آشنا شدم كه محصولاتش رو تحت لیسانس سوییس تولید میكنه و اكثر مواد اولیه اش هم از كشور سوییس وارد میشه.

قبل از این من به محصولات ایرانی هیچ اعتمادی نداشتم ولی كم كم شروع كردم به تست كردن این برند .... برای خودم و خواهرم و دوستم گرفتم.

فعلا شامپو بدنش رو استفاده كردم. بسیار خوشبو با تمیزكنندگی عالی .... برای پوست حساس من كه به خیلی از شامپو بدنها آلرژی داشت با این شامپو كااااملا سازگار بود!! مهمتر از اون قیمتش قابل مقایسه با برندهایی كه من استفاده كردم نیست!

سلام  پیج کاری من @ORIF-SHOP-YAZD    ممنون میشم فالو و حمایت کنین  

شامپو ضدشوره رو به همسر دوستم دادم كه فقط 2بار استفاده كرده و میگه تا حد زیادی موثر بوده

ضدآفتابش رو به دوستم دادم كه بسیار راضیه و میگه خیلی سبكه و كاور خوبی داره و خیلی خوب روی پوست میخوابه

سرم آرگان مو هم به خواهرم دادم كه موهاش دكلره و وز داره و میگه موهاش رو نرم و براق میكنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صابون های مختلف

انواع پن ها

شامپوهای تخصصی فاقد پارابن

ماسك مو های داخل و خارج حمام

آبرسان انواع پوست

كرم دور چشم

و .....

اینا رو هم ازش زیاد تعریف شنیدم بخصوص صابون ذغال و پن روشن كننده بدنش كه میگن عالیه ... كم كم همه رو تست میكنم و میام نظرمو میگم (خوب یا بد)

2731
الان میخوای به ما بفروشی ؟ 

آره   

https://liateam.com/crc/7471

این لینك سایتش هست. خودتون میتونین محصولات رو ببینین و خرید كنین و نظر بذارین و ....

اینم یه متن تبلیغاتی كه توصیه میكنم بخونیدش   

میدونستین حتما شما هم مشتری مهلران هستید 
 مهلران به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبت از پوست و مو، محصولات برندهای بزرگ و معتبری رو تولید می‌کنه؛
•سریتا Cerita•
سینوا Sinova•
کامان Come’on•
میسویک MissWake•
نوپریت Noprit•
درمالیفت Dermalift•
لندویل Land Wheel•
رزالیا Rosalia•
درماسوپ Derma Soap•
درموپن Dermopain•
دیلی کر Daily Care•
مدیلن Medilan•
کودومو•سلوکس•
بادی کر Body Care•
بیبی کر Baby Care•
ام اویل M Oil•
استاپ پلاس•
هربا دراگ•
و سی گلاز
 جمله برندهایی هستن که مهلران برای اونا محصول تولید می‌کنه و جزو پرفروش‌ترین و با کیفیت‌ترین برندهای حوزه آرایشی بهداشتی موجود در بازار محسوب می‌شن.شما مشتری کدوم یکی از این محصولات هستید؟
موفق باشی عزیزم . منم داداشم تو کار محصولات تراسته 

ممنون گلم

اگر از محصولی استفاده كردین ممنون میشم نظرتون رو بگین

2738

محصولات  تراست بسیار با کیفیت و قیمت مناسب هستند.

در صورتی که بعنوان نماینده شرکت ثبت نام  (رایگان ) کنید از تخفیف‌های بیشتری برخوردار میشوید.

میتونید هم مایحتاج خودتون و خانواده تون رو تهیه كنین و هم بعنوان راهی برای کسب درآمد انتخاب كنید.

اگر سوالی دارین میتونین از من بپرسین

همینجا

پیام خصوصی نی نی سایت

تل گ رام @orif_bahar

https://liateam.com/crc/7471

با این لینك میتونین مستقیم خریدتون رو از سایت انجام بدین

یا میتونین برای خرید به من پیام بدین و محصول رو با تخفیف مخصوص نی نی سایتیها خریداری كنین. 

همراه خریدتون اشانتیون هم براتون ازسال میشه. بسته بندی بسیار زیبا و باكیفیتی هم داره  

تمام محصولات بسیااار خوشبو هستند. حتما یكبار امتحان كنین. پشیمون نمیشین  

سلام کسی نمیدونه محصولات تراست چقدرکیفیت دارن وآیاواقعا تاثیرگذارهستن اگه کسی استفاده کرده بهم بگه

من تازه خریداری کردم و تعریف محصولاتش رو شنیدم .. ان شاءالله که برام کارساز باشه

چون از شوره سر رنج میبرم

2706