2733
2739
چه آپشن هایی در مورد فروشگاه ها و خرید اینترنتی براتون مهمه ؟ چه امکانات یا تسهیلاتی رو داشتن اون سایتا ؟ حالا چه از نظر روند خرید و سفارش و پرداخت و منطبق بودن عکسها با محصول خریداری شده و پرداخت آنلاین یا با پیک یا پست یا زمان تحویل یا ...
یا نمونه سایتایی که خرید کردید و از طریقه خریدتون و کار با سایتشون و محصولشون راضی بودید ؟؟

نسبیه!
بعضیا گول میزنن جنساشون مورد داره! من اول تحقیق میکنم درمورد اون فروشگاه تو نت! یا شاپ کیپر!یکبار سرم کلاه رفت! حتما هم اونایی که جنسو بیارن دم در پول بگیرن رو انتخاب میکنم و بسته مو اول چک میکنم بعد پولو میدم.
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
من تا حالا دوباره سرم کلاه رفته. یبار کتاب خریدم اصلا موضوع کتاب با تیترش نمی خورد و هرچیم نامخ زدم کسی جوابمو نداد
یبارم یه لباش خریدم کلی گرونتر از قیمت بیرون خورد تو ذوقم.
کلا تو ایران که بیرون تو مفازه هم میری سرت تا خرخره کلاه می ذارن خرید اینترنتی بدرد نمی خوره. چون هرکی می خواد جنسشو بندازه اینترنتی می فروشه. بجز سایتای درست حسابی مثل آزانسهای هواپیمائی و هتل ها و اینا.
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
@lara -
@پشمالو
اتفاقا یکی از مسایلی که باعث میشه من قید خرید اینترنتی از سایتهای فروشگاهی رو بزنم همین اول پولو بریز بعد جنسه ندیده رو بگیره ! فکر کردم فقط من اینطور وسواس دارم!

@غزاله مامان سوفی
آره غزاله جان منم ازشون خرید کردم خیلی راضی بودم البته 1 بار پکج جنس یه ذره له شده بود ولی در کل کارشون خیلی سریع و درسته

کس دیگه ای اینترنتی خرید نمیکنه؟ از این سایتایی که پرداخت آنلاین دارن کسی استفاده کرده که به مشکل بربخوره؟

سلام به همه دوستی جونا
منم کاشت ناخن انجام میدم
خوشحال میشم درز خدمتتون باشم

تخفیف ویژه اعیاد قربان تا غدیرررررررررررررررررررررررررررر
اینم لینک جهت تماس
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=135440&PageNumber=3&msg=ok