2737
2734
من اون ماه نافم بدجور درد گرفت حتی نمیتونسم تکون بخورم...پماد زدم خوب شد...الان بعد از سه هفته دوباره حالتای تیر کشیدن داره...
ناگفته نماند اولین بار درد نافم اینجور شروع شد:دستم رونافم بودحس کردم یه چیز سفتی پشتشه همینجور داشتم خیلی آروم فشار میدادم که ببینم درست متوجه شدم یانه...یه 5 دقیقه بعدش دیگه نتونستم دیگه از درد از جام تکون بخورم
رفتم دکتر پماد استفاده کردم خوب شد ولی الان دوسه روزه دوباره تیر میکشه
خدایا کمکم کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم درد ناف شدید گرفتم حتی نمیتونستم تکون بخورم برم دکتر. نصف روز اینطوری بود بعد یه دفعه خودش خوب شد. اگر برا شما تکرار شده برو یه دکتر خوب ولی استراحت کنی خوب میشه
بهتره خوبی ها رو درست بنویسیم نه درشت!!!
2731
در این جور موادرد میگن دور نافتو اب گرفته البته قدیمیا میگن باید یواش یواش دور نافتو بمالی با روغن یواش یواش فشارشو بیشتر کنی ابش رفع شه در اخر ذستتو دداخل نافت کنی فشار بدی

علایم اب گرفت دور ناف بی اشتهایی و سفتی شکمه
عزیزم درد آپاندیسیت با درد دور ناف شروع میشه در اینجور مواقع اصلا به هیچ عنوان با کیسه آب گرم گرمش نکن که خطرناکه . حتما به پزشک مراجعه کن اگه آپاندیس باشه باید خیلی سریع اقدام کنی......
2738