2737
2739
عنوان

ورم کلیه جنین+کمک

18692 بازدید | 44 پست
سلام.روزتون بخیر خانوما
من 18 هفته بارداریم.امروز رفتم سونو.دکتر گفت همه چیزش خدا رو شکر خوبه ولی یکم کلیه اش ورم دره.گفت اندازه اش 5.5 میلی متره.ازش پرسیدم خطرناکه گفت نه.برطرف میشه.ولی من نمیدونمچرا اینقدر استرس گرفتم.کسی بوده نینیش این مسئله رو داشته ؟؟ براش مشکلی پیش اومده خدا نکرده؟؟ خوب میشه؟
اصلا نمیدونم چرا اینقدر نگرانی افتاد به جونم.اگه چیزی میدونید دریغ نکنید دوست جونا.مرسی
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
دکترم عصر هست.میرم پیشش.ولی تا اونموقع از دلهره و استرس دق میکنم.خدا الهی همه نینی هارو در پناه خودش صحیح و سالم نگه داره ،بچه های منم همینطور.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اصلا جای نگرانی نیست بخدا...حالتو درک میکنم..م خیلی حالم بد بود اما اصلا مشکلی نیست عزیزم....خود به خود رفع میشه
سه زن در دنیا زیباتریند.مادرم.انعکاس تصویرش در ایینه و سایه اش
2728
عزیزم اصلا نگران نباش. نینی منم این مشکل رو داشت ولی دکتر سونو گفت:این مشکل اکثرا دیده میشه مخصوصا در جنین پسر. منم واقعا بیخیالش شدم . فقط یادت باشه هر بار که سونو میری به دکترت یاداوری کنی که دوباره بررسی کنه. معمولا وقتی بدنیا اومد و خودش جیش کرد مشکل برطرف میشه. پسر من الان شش ماهشه ،حدود چهار ماهگی هم بردیمش سونو و خدا رو شکر سالم سالم بود
عزیزم اصلا نگران نباش. نینی منم این مشکل رو داشت ولی دکتر سونو گفت:این مشکل اکثرا دیده میشه مخصوصا در جنین پسر. منم واقعا بیخیالش شدم . فقط یادت باشه هر بار که سونو میری به دکترت یاداوری کنی که دوباره بررسی کنه. معمولا وقتی بدنیا اومد و خودش جیش کرد مشکل برطرف میشه. پسر من الان شش ماهشه ،حدود چهار ماهگی هم بردیمش سونو و خدا رو شکر سالم سالم بود
2740
دیبا جون خدا رو شکر که برطرف شده.نینی من دخمله.امیدوارم خودبه خود برطرف شه .ممنونم ازت.
ارنیا جون دکتر گفت برای 2 هفته دیگه برام دوباره سونو مینویسه که برم چک کنه.گفت شاید موقع سونو هنوز نینی ادرارشو تخلیه نکرده باشه واسه همین ورم خفیف نشون داده باشه.الان تا 2 هفته دیگه من دق میکنم.تورو خدا واسه دخملیم دعا کن برطرف شه.
بنظرم چیزی نباشه یکی ازاقوام دورما یه قلش اینطوری بود الانم حالش خوبه...
خدای مهربانم!!ازامروزتمامی مشکلاتم را بامداد ونعمتهایم را باخودکار می نویسم.میدانم تمام مشکلاتم را باپاکن مهربانی پاک خواهی کرد!!
2706