2737
2739
دوستای گلم پدرم یه خونه بهم داده حدود 100 متر منتها سبکش قدیمیه البته چند ساله داریم توش زندگی میکنیم اما شوهرم به یکباره تصمیم گرفته داخلشو به کل تغییر و تحول بده حال و سالن و یکی کنه آشپزخونه اپن بشه با طراحی جدید و کاغذ دیواری و کابینت و تعویص کلیه اسباب و اثاثیه طراح آوردیم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
گفتش تا آخر شهریور کارو بهتون تحویل میدیم منتها من اصلا نمیدونم چطور باید وسیله هامو جمع کنم از ریخت و پاش و بهم ریختگی وحشششت دارم چون خیلی آدم مرتبیم انگاری تحملشو ندارم تا آخر شهریور با ریخت و پاشو بهم ریختگی سر کنم دلهره دارم جمع و جور کردنشون تمییزی جابه جا کردن وسیله ها کمدهای لباس ظرف ظروف رختخواب بالش تابلوها و....و...چه جوری شروع کنم تروخداااااا راهنماییم کنین بهم انگیزه بدین اینقدر بیحالم
2738
بانو جون آشپزی که مطلقا ندارم شام و ناهار نیریم پایین خونه مامانم در کل وحشت دارم دیگه یک روز نبوده که خونم بهم ریخته باشه همه چیزم مرتب سرجاشه هیچوقتم اسباب کشی نداشتم بلد باشن واسه همین به یکباره ترسم گرفته
مامان منم چند ماه تو این وضعیت قرار گرفت قرار بود یه تغییرات یک ماهه باشه،چهار ماه طول کشید تمام وسایلتو بسته بندی کن (مثل زمان اسباب کشی) فقط وسایل دم دستی پخت و پز و لباسهای مناسب فصلتو نگه دار یاقی رو توی انباری یا زیر زمینی یا پارکینگ جمع کن،و روشونو کیسه و نایلون بکش وقتی انشالله کارات تموم شد اونهایی رو که لازم داری بشور و ببر سر جاشون اونهایی رو هم که قراره نو و جدیدترشو بخری یا بده سمسار یا بده به نیازمند به همین سادگی و به همین خوشمزگی!
سال ۹۶،سال مادر شدن من،خدایا ازت ممنونم بخاطر همه خوشبختیهایی که به من عطا کردی
2706