2737
2739
سلام دوستان .شما رفتین شیشمین نمایشگاه نوزاد، کودک ، نوجوان ، مادر باردار تویافت آباد؟؟7شهریور روز آخرش هست.می ارزه برم؟
ﮐُﻠُﻔﺘﯿﻪ ﺻِﺪﺍﺗﻮ ﺑِﻪ ﺭُﺥِ " ﻣﺎﺩﺭﯼ " ﮐﻪ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺻُﺤﺒَﺖْ ﮐَﺮﺩَﻧﻮ ﺑﻬﺖ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩﻩ ﻧَﮑِﺶ :| ﺩِﻟِﺶ ﺑِﺸﮑَﻨﻪ ﮐُﻞ ﺯِﻧﺪِﮔﯿﺖ ﻣﯿﺸﮑَﻨِﻪ ...
من نرفتم ولی تو شبکه بازار غرفه هاش رو نشون داد . اکثرا تخت و کمد و سرویس کالسکه و کریر و ... . چند تا هم لباس
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یعنی لباساش کم بود؟ یرای بارداری هم لباس میخوام.داره؟
ﮐُﻠُﻔﺘﯿﻪ ﺻِﺪﺍﺗﻮ ﺑِﻪ ﺭُﺥِ " ﻣﺎﺩﺭﯼ " ﮐﻪ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺻُﺤﺒَﺖْ ﮐَﺮﺩَﻧﻮ ﺑﻬﺖ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩﻩ ﻧَﮑِﺶ :| ﺩِﻟِﺶ ﺑِﺸﮑَﻨﻪ ﮐُﻞ ﺯِﻧﺪِﮔﯿﺖ ﻣﯿﺸﮑَﻨِﻪ ...
2742
فکر نکنم . بعد از این یه نمایشگاه دیگه هست تو شهریور . نمایشگاه بین المللی میذارن . اون فکر کنم حرفه ای تر باشه
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
ایول مرسی سما جان که خبر دادی.نمیدونستم