2733
2734
عنوان

بچه ام 5 روزه راه نمیره خورده زمین

740 بازدید | 9 پست
بچه ام 5 روز پیش خورده زمین 2 بار بردیم بیمارستان و عکس هم گرفتند و خدار رو شکر مشکلی نبود .بار آخر که بردیم گفتند 2 روز آتل ببندیم.2 روز هم بستیم ولی باز هم راه نمیره نمی دونم چه کار کنم
LilySlim Weight loss tickers

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
احتمالا ترسیده
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
ببین بعضی وقتها ممکنه هیچ علت فیزیکی واسه یه همچین موضوعی نباشه فقط چون خیلی ناجور زمین خورده ترسیده که راه بره معمولا تو بچه های 1-2 ساله که تازه راه رفتن رو دارن یاد میگیرن این اتفاق میفته ولی واسه اینکه خیالت راحت بشه اول ببرش یه دکتر خوب اگه انشاله مشکل فیزیکی نباشه باید کم کم کمکش کنی ترسش بریزه و شروع کنه به راه رفتن.
2740