2737
2739
عنوان

یکی نیس حرفامو گوش بده؟

51 بازدید | 13 پست
چجوری ادم میتون اروم باشه وقتی میبینه شوهرش که مجبوره طرفداریشو کنه به این اتیش هیزم میندازه بعدم ارومت نمیکنه تازه وقتی که باردارم هستی! چجوری اروم باشم وقتی خالم پشت ما این حرفارو زده و طلبکار شده و میگه من دیگه به تو و شوهرت و مامانت کاری ندارم و مارو بلاک کرده!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اعصاب خودت رو خرد نکن به بچه توی شکمت وگرم کردن زندگی خودت وشوهرت فکر کن.توهم خالت رو بلاک کن .چه بهتر که آدم با کسی که اعصابش رو خرد میکنه ارتباطی نداشته باشه.شوهرت رو هم اونقدر داخل حرفای خاله زنکی نکش.برو یه دوش آب گرم بگیر ویه لیوان شیر گرم بخور وبرای خودت صوت بکش واگه حوصله داشتی یه غذای خوشمزه درست کن ودیگه بحث رو تموم کنه وقضیه رو کش نده تو میتونی دوستم.
2740
میدونی چجوری میتونی آروم باشی؟ اینکه فکر کنی حرص بخوری چی میشه؟ کجا رو میگیری ؟قضیه فراموش میشه؟خالت. درست میشه؟! هیچ اتفاقی جز خراب کردن اعصاب خودت و اذیت شدن بچه و همسرت نمیفته که
اعتقاد من این هست.وقتی یک دور زندگی میکنم .ادم هایی که پالس منفی میدن رو حذف میکنم.هرکی میخواد باشه.تو بلاک نکن.اصلا کلا بی خیالش باش.ببخشید آنقدر بی تربیت میگم اصلا آدم حساب نکن اون رو و بی تفاوت باش