2733
2739
عنوان

باباي من رفت😭😭

892 بازدید | 45 پست

اينقدر دعا كرديم التماس خدا كرديم خواهش و تمنا كرديم، اما خدا بابامونة ازمون گرفت و رفت.

من شش ساله بابامو نديدم😭😭😭😭

باباي بيچاره ي من، باباي عزيز من، 

قربون اون صداي قشنگ برم من كه ديگه صداشو نميشنوم.

كاش خواب بود، كاش كابوس بود بيدار ميشدم ميديدم همشون الكي بوده و بابام زندست.

بميرم براش.

ده سالم بود مامانمو از دست دادم. تا سي سالم شد بابامو از دست دادم.

خداااااا جرا معجزتو بهمون نشون ندادي.

من نميخوام بشنوم كه بگين عمرش بدنيا نبوده، چطور ادماي صدساله عمرشون تو دنيا هست نبت به ماكه ميشه عمرش به دنيا نبوده؟؟؟؟؟

بابام بچه هامو نديد و رفت،

باباي من با چه اميدي ديگه بيام ايران؟

بخاطر كي بيام ايران؟

بدون تو چيكار كنم؟

خدااااااااا اين حقمون نبود

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چطور تونستین 6 سال باباتونو نبینین خدا بیامرزه ولی سخته شما ک بچشی و میگی دوسش داری چطور دلت اومد 6 ساااال نبینیش خب پدرمادر از دوری بچه دق میکنن

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2738

تا وقتی کسی رو از دست ندیم قدرشو نمیدونیم.خدا بیامرزه

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

كرونا كرفت.

كرونا رو جرا سمت داعشيا نبرد خدا؟

چرا آدماي بد و آدم كش كرونا نمييرن،

باباي من اخه؟

😭😭😭😭😭

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          

چطور دلت اومد 6سال نبینیش، عمر دست خداست هممون ی روز میریم خدا بهت صبر بده

میشه برا کساییکه در انتظار نی نی هستن ی صلوات بفرستیدممنونم❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد 
كرونا كرفت. كرونا رو جرا سمت داعشيا نبرد خدا؟ چرا آدماي بد و آدم كش كرونا نمييرن، باباي من اخه؟ ...

شوهر منم گرفت خوب شد

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
چطور تونستین 6 سال باباتونو نبینین خدا بیامرزه ولی سخته شما ک بچشی و میگی دوسش داری چطور دلت اومد 6 ...

داغ دلمو تازه نكن، يه عده مانع شده بودن.

نشد 

بيچاره بابام

2706