2737
2739
عنوان

كرونا و مشكلات كليوي و دياليز

2082 بازدید | 28 پست

دوستان كسي رو ميشناسين كه درگير ويروس كرونا شده باشه و كليه هاش هم تنبل شده باشه و دياليز شده باشه و در نهايت خوب شده باشه؟؟

خواهش ميكنم هركي چيزي ميدونه بگه بابام حالش خوب نيست 😭😭😭🙏😭😭😭

بيمارستان بيهوشه و امروز گفتن كليه هاشم درگير شده.

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          

خداياااااااا خودت كمك كن

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          

دختر عمه من کورنا داره

کلیه هاشم مشکل دارن 

پ بیمارستان بستری هست 

فقط تبش پایین نمیاد یعنی بالا و پایین میاد 

پنج شش روزی هس

ان شاءالله بابای شمام خوب میشه 

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دختر عمه من کورنا داره کلیه هاشم مشکل دارن  پ بیمارستان بستری هست  فقط تبش پایین نمیاد ...

انشاالله

انشالله كه همه ي مرضا شفا پيدا كنن

سلام بله پدرم اینطوری شدن ولی انتوبه شدن و فوت شدن سه ماه پیش😔

خدا بيامورزتش

چند وقت بيهوش بود

انشاالله انشالله كه همه ي مرضا شفا پيدا كنن

امین

ما هم داشتیم سلامتیمون برگشت شکرخدا

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2740
امیدوارم پدرتون خوب بشن هیچ وقت نا امید نباشین

دلم گرفته نميدونم جيكار كنم

خدااااا خودت كمك كن

خواهر شوهرمن مشکل کلیه داره ودیالیز میشه  کرونا داشت ولی خوب شد به قدری سرفه میکرد میگفتم نفسش نمیاد 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
بله مامانبزرگم‌ رو بردیم دیالیز بستری شد بعد دو روز گفتن مثبت چند روز موند بعد آوردیم خونه قرنطینه ش ...

خداروشكر

دعا كنين باباي منم خوب بشه

بخدا داغونيم هممون

خواهر شوهرمن مشکل کلیه داره ودیالیز میشه  کرونا داشت ولی خوب شد به قدری سرفه میکرد میگفتم نفسش ...

اخه باباي من هيچ مشكلي نداشت

كرونا گرفت و شنبه گذشته بيمارستان بستري شد.

سه شنبه بيهوشش كردن و تو گلوش لوله نصب كردن.

امروز گفتن كه مشكل كليوي هم پيدا كرده بميرم براش.

بايد دياليز بشه

2706