2733
2734
اعصابم خورده آخه چرا هم جنس به هم جنس رحم نمیکنه . تو صفحه فیس بوک شوهرم یه زنی که هم متاهل هست و عکس بچه هاش هم گذاشته این پیغام رو گذاشته بخونین وجدانن بگین من خیلی حساسم یا اینکه منظور این بابا چی هست؟
پنجره شب را باز کن
من پشت این پنجره به انتظار تو نشسته ام
به انتظار آمدنت
آمدنی که در آن رفتنی نباشد
مرا در این سکوت شب بی یار و یاور رها مکن
مگذار تبعیدی شب باشم
بی تو شب برایم زندان درد است
ای همیشه خورشید من
ای همیشه امید
پنجره نور را بگشا و قدم بر شب من نه تا شبم غرق نور و خاطره شود...
من ندانستم که عشق این رنگ داشت *** وز جهان با جان من آهنگ داشت*** دستهٔ گل بود کـــــــز دورم نمود*** چون بدیدم آتش اندر چنگ داشت*** "خاقانی"
خوب برو اینا رو تو گوش شوهرت زمزمه کن به مرد مردم چکار داری ؟
من ندانستم که عشق این رنگ داشت *** وز جهان با جان من آهنگ داشت*** دستهٔ گل بود کـــــــز دورم نمود*** چون بدیدم آتش اندر چنگ داشت*** "خاقانی"

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
آره بخدا . پنج شنبه تولدش بود . این خانم نسبتا محترم از من بیشتر اشتیاق داشت چه پیغام و پسغامی که نفرستاده بود .
دوستان یه سوال همسر من میفهمه من رفتم صفحه اش رو دیدم یا نه ؟
2738
خب تو فیس بوک روز تولد رو یادآوری میکنه ...شاید بخاطر تولد شوهرت فرستاده....شوهرت جواب نداده؟
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
نه بابا من از کجا بشناسمش . همچین از شب و بیا و بمون و این حرفا میزنه که آدم رو حالی به حالی میکنه
نگفتین ، میفهمه من رفتم پیجش رو دیدم
2706