2737
2734
عنوان

عفونت لثه و دندان،تو روخدا بیاین

90 بازدید | 7 پست

سلام من چندروز دردوتورم شدید لثه داشتم دکترم گفت آنتی بیوتیک خوردم الان بهترم ،چندتا دندون پوسیده دارم،الان دیدم تو آخرین دندونم که خالی شده مثل عفونت جمع شده سفیده خیلی ببخشید که اینطوری میگم حالتون بد میشه،ولی راهکاری روشی که هر چی زودتر از عفونت راحت شم ،اگر چیزی میدونید دریغ نکنید

دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍

عنبر نسارا دود بده و داخل همون دندونو تند تند مسواک بزن ک‌خون بیاد اونا عفونته دو سه روز مداوم مسواک بزنی خوب میشه

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای من دندونم آبسه کرده بود سیر میذاشتم روش چرکشو میکشید ، البته بگم که همچین میسوخت که تا گوشم سو ...

واسه من عفونت دقیقا زیر رفته،دندونم خالی شده همونجا عفونی شده 

دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍
2731

.

ماله منم خیلی داخلی بود ، دندن عقل نیمه نهفته بود که عفونت شدید داشتم ، دهنمو نمیتونسم باز کنم

آخ آخ چه وحشتناک 

2738