2733
2734
عنوان

رومیزی ترمه

| مشاهده متن کامل بحث + 8311 بازدید | 38 پست
من یه جا رو میشناسنم ترمه های عالییییه.هم ترمه یزد داره هم اصفهان.ما خیلی وقته مشتریشون هستیم و به خیلیا هم معرفی کردیم و راضی بودن.فروشگاه نخل تو میدون ولیعصر. روبروی سینما استقلال.واقعا کاراشون عالیه.آدمای خوب و منصفی هم هستن.هم ساده دارن هم سرمه دوزی
زندگی چون گل سرخیست،پر از خار پر از برگ و پر از عطر لطیف...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوست گلم

ترمه فقط خانه ترمه ایران
تو بازار هست فکر کنم میرداماد هم شعبه داره من از بازار خریدم خواهرم هم ازش کیف خرید برای میز گردم بقچه چهارگوش گرفتم خیلی نازه البته سرمه دوزی شده هم داره که گرونتره خلاصه بری از هر پارچه ایی که دوست داری انتخاب کن برات هر چی خواستی می دوزن خیاطهاشم اونجان من برای ولیمه مامانم پارسال مانتو ترمه سفارش دادم خیلی شیکه
بچه ها زنگ زدم فروشگاه ترمه رضایی توو یزد.پرسیدم فروگاه تهرانشون که تووو برج ملته قیمتاش فرق میکنه؟گفتن نه.با یزد یکیه.پس احتمالا برم یه سر اینجا بزنم
بی سر و سامان توام یا حسین
2731
بیدمجنون عزیز من قیمتای یزد رو نمی‌دونم ولی تازه با این شعبه تهران (برج ملت) آشنا شدم و رفتم به نظرم قیمتاش بد نبود. پارچه ترمه‌اش از حدود متری 23 شروع میشد تا 160. رومیزاش هم فکر کنم از حدود 60 به بالا.
من از کاراشون بدم نیومد چیزی هم خوشت بیاد گویا میشه سفارش هم بدی.

رومیزی ترمه گل 58000تومان,رومیزی ترمه طرح گل,خرید اینترنتی رومیزی ترمه گل,رومیزی ترمه اصل,طراحی سنتی رومیزی ترمه گل,فروش رومیزی ترمه گل,خرید پستی رومیزی ترمه گل,فروشگاه ترمه گل,قیمت رومیزی ترمه,سفارش رومیزی ترمه گل,رومیزی ترمه گل درجه 1

ترمه گل

قیمت: 69600تومان
قیمت : 58000 تومان

http://www.mihanstore.net/pic/buy2.gif

• رومیزی ترمه گل
  • شکل : مربع
  • رنگ ابی
  • لایی و آستری درجه یک
  • سایز: 85*85 سانتی متر
  • آستری: ابی رنگ جنس ساتن
  • دوردوزی: یراق طلایی

رومیزی ترمه گل 58000تومان,رومیزی ترمه طرح گل,خرید اینترنتی رومیزی ترمه گل,رومیزی ترمه اصل,طراحی سنتی رومیزی ترمه گل,فروش رومیزی ترمه گل,خرید پستی رومیزی ترمه گل,فروشگاه ترمه گل,قیمت رومیزی ترمه,سفارش رومیزی ترمه گل,رومیزی ترمه گل درجه 1

رومیزی بسیار شکیل و زیبا با طراحی اصیل ایرانی برا ی دوست داران ایران و سنت ایرانی.

با این رومیزی منزل خود را به صورتی سنتی و اصیل دیزاین کنید.

پارچه گران‌بهای بافته‌شده از الیاف بسیار لطیف است

قیمت: 69600تومان
قیمت : 58000 تومان

http://www.mihanstore.net/pic/buy2.gif

شماره تماس 09100298006 صادقی https://iranpatogh.ir/

سلام عزیزم برای خرید بهترین ترمه رومیزی من سایت اسپیتا رو معرفی میکنم، بهترین قیمت بازار رو دارن اینطوری بگم که: ارسال رایگان ، ضمانت مرجوع 7 روزه و ضمانت اصل بودن کالا دارن و پولشم هر وقت محصول تحویل گرفتی پرداخت میکنی.

/https://spita.ir/bartarin-termeh