2737
2734
عنوان

روغن حنضل

87 بازدید | 8 پست

دوستانی که تجربه ی استفاده دارن ، برای دندون درد داخل گوشم ریختم ، گوشم گرفته و روغن مونده داخل گوشم پایین نرفته

برای شما همینطور بوده؟ یا کاملا روغن از گوش عبور میکنه و گوش باز میشه؟

همسرم استفاده میکرد

فقط شب موقع خواب میزد

اگه روز میومد خونه و میخواست بخوابه میزد

اون دندونی ک درد میکنه اگه سمت راست هست؛ باید گوش چپ بریزی و بالعکس.

سه قطره بزن و گوشت به سمت بالا باشه و بخواب

اره طببیعیه خوب میشه ولی زیاد نریز فقط سه قطره

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
همسرم استفاده میکرد فقط شب موقع خواب میزد اگه روز میومد خونه و میخواست بخوابه میزد اون دندونی ک د ...

مرسی عزیزم ولی همه جا نوشته گوش همون سمت که دندونش درد داره، حتی روی روغنی که خریدم

شما مطمئنی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مرسی عزیزم ولی همه جا نوشته گوش همون سمت که دندونش درد داره، حتی روی روغنی که خریدم شما مطمئنی؟

والا شوهرم از یکی از دوستهاش که کلاس طب سنتی میره قطره رو خرید و نحوه شو بهش گفت و اینجوری استفاده میکرد بعد یه هفته خوب شد.

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
من دیشب که زدم صبح بیدار شدم تمام روغن توی گوشم بود و برگشت از گوشم این طبیعیه ؟

چند قطره میزنی؟

من بخاطر عفونت گوش روغن بنفشه زدم همینحور بود یه کمش برمیگشت

2738