2733
2734
بچه ها الان داشتم عکسهای عروسیمون رو میدیدم این فکر به ذهنم رسید که حتما خیلی از شماها خاطرات جالبی دارین از قشنگ ترین شب زندگیتون من خودم خاطره خیلی خاصی ندارم فقط اینکه عروسی ما 28 آذر بود و یه برفی از صبحش اومد که سالها بود تهران چنین برفی نیومده بود و عروسی هم نیاوران بود .... آرایشگاهم اقدسیه بود و وقتی شوهرم اومد دنبالم با فیلمبردار مجبور شدن زنجیر چرخ به ماشین ببندن و توی فیلم بخاطر تکونهای زنجیرچرخ همش بالا و پایین میریم...!!!

حالا هرکی خاطره ای داره بیاد بگه برای تفریح و وقت گذرونی بد نیست یه کم بخندیم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من سال 86 ازدواج کردم. روز عروسیم وقتی آرایشم تموم شد و آرایشگر میخواست موهامو درست کنه بایستی اول لباس عروسمو میپوشیدم.
وقتی لباسمو ازتو جعبه دراوردم که بپوشم دیدم برام تنگه و زیپش بسته نمیشه.
رنگ از رخسارم پرید.
چون لباسمو کرایه کرده بودم ،عروس قبلی از من لاغرتر بوده و درز لباسو دوخته بودن براش.
بعد شانس آوردم طبقه پایین آرایشگاهم مزون لباس عروس بود و برام لباسمو درست کرد
ولی خداییش خیلی ترسیدم
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
2742
قرار بود شوهرم سرویس طلامو بیاره که برای عکسای آتلیه بندازم ولی یادش رفت.
تو ماشین انقد باهم دعوا کردیم!
تو فیلممون هم هست
2740
ما عقدو عروسیمون باهم بود.
سر سفره عقد که خواهر شوهرم بارقص برامون عسل آورد ،شوهرم میخاست بهش شاباش بده.
یهو من بهش گفتم 1000 تومن بیشتر بهش نده!
این صحنه هم دقیقا تو فیلم هست!
مایه آبرو ریزی
من کیک نامزدیم و سفارش دادیم اسم من مونا است اسم شوهرم نیما به فروشنده قنادی گفتیم این اسما رو روی کیک بنویس چشمتون روز بد نبینه موقع تحویل دیدیم قناد خلاقیتش گل کرده و رو کیک نوشته (مونا ونیما تولدتون مبارک!!!)
فکر کرده چون اسما شبیهن لابد دوقلو هستن و کیک تولده بعد که شاکی شدیم قناد که جا خورده بود عذرخواهی کرد که اشتباه فکر کرده و با خامه روی تولد رو به شکل قلب عوض کرد ولی کلا بی ریخت شده بود و تابلو که خرابکاری شده!!!!
2706