2737
2739

من خودم اولی😊

تعداد رای : 41
نظرسنجی
باطن زیبا
23
56%
ظاهر زیبا
18
43%
❤👨عاشق همسرو پسر قشنگم👶❤                         ⭐ماشاالله قوت الله بالله العلی و العظیم⭐

واسه باطن زیبا داشتن ک حق انتخاب داریم دیگه دست خودمونو خدا نداده ک باطن بد خوب رو

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

چهرم معمولی باشه اما باطنم زیبا 

باطن میمونه تا ابد نه چهره زیبا😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

هیچکدوم😏

باطن زیبا رو ک دارم🙄

امان از ظاهر زیبا که 😐 

اونم دارم😋😂😂😂

اگه شوهر آیندم موهاش فرفری نباشه چی؟🥲➿️➿️➿️ پس من واسه کی بخونم ببعی تو بازیگوشی ده ره ره🐑🧑🏻‍🦱موهات چقد درهمه ده ره ره 🐑➿️➿️➿️ پشم سرت چه نرمه ده ره ره 🥹  https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476 
2740

من دومی را زدم .الانم زیبا هستم.

دلیلم این بود: ظاهر زیبا را خدا بده ،باطن زیبا را خودم میتونم بسازم...

سوسماس ...

خخخخ

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
واسه باطن زیبا داشتن ک حق انتخاب داریم دیگه دست خودمونو خدا نداده ک باطن بد خوب رو

درسته ولی این فقط یه سرگرمیه😊

❤👨عاشق همسرو پسر قشنگم👶❤                         ⭐ماشاالله قوت الله بالله العلی و العظیم⭐
من دومی را زدم .الانم زیبا هستم. دلیلم این بود: ظاهر زیبا را خدا بده ،باطن زیبا را خودم میتونم بساز ...

چ اسم قشنگی داری🙂😍 در پناه حضرت  مسیح

اگه شوهر آیندم موهاش فرفری نباشه چی؟🥲➿️➿️➿️ پس من واسه کی بخونم ببعی تو بازیگوشی ده ره ره🐑🧑🏻‍🦱موهات چقد درهمه ده ره ره 🐑➿️➿️➿️ پشم سرت چه نرمه ده ره ره 🥹  https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476 
هیچکدوم😏 باطن زیبا رو ک دارم🙄 امان از ظاهر زیبا که 😐  اونم دارم😋😂😂😂

😂😂

باطن زیبا ظاهر نمیگم مهم نیس ولی فقط ب درد دنیات میخوره 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2706