2737
2739

اگر بیشتر رعایت میکردیم، همه ماسک میزدیم، اگر کرونا داریم تو خونه میموندیم. مراسم عروسی و عزا و مهمانی نمیگرفتیم، اماکن شلوغ نمیرفتیم.

قاتل خودمون، عزیزانمون و عزیزان دیگران نباشیم. کافیه همه مسولیت پذیرتر باشیم. به فکر کادر درمان باشیم که از نفس افتاده.

اعلام شده ۴۶ درصد زنان خانه دار از دورهمیها گرفتن. ایا واقعا واجب بود؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

تا وقتی مسافرت و عروسی میرن اوضاع همینه و بدترم میشه،متاسفانه آقای عقل کل عزاداری محرم رو هم مجاز دونسته و باید منتظر آمار زیادتری باشیم  

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2740

اینجا خداروشکر همه عاقلن

فوقش میرن مهمونی ک ۲۰ _۳۰ نفر ادم دعوتن ک اونام امکان نداره کرونا داشته باشن ....😐

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

وای خدا ۴۶%؟؟؟؟!!! چقدر بی فکرن آخه!!! ما که خداییش ۶ ماهه از در بیرون نرفتیم.فقط همسرم میره اونم چون مجبوره دیگه ولی به شدت مراقبه

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊

چرا مردم نمیفهمن بخدا عزا و عروسی و مهمونی نون شب نیست 

خدا میدونه من مجبورم برم سرکار نرم زندگیم از بین میره چند روزه گلو درد دارم تو اتاق خودم رو حبس میکنم سرکتر هم دایم ماسک دارم و به کسی نزدیک نمیشم 

من واقعا واسم سواله اونایی که ماسک نمیزنن عروسی و مهمونی میرن و مهمونی میدن چجوری شب میخوابن!یعنی دیگه قبول کردن عوضی هستن و باهاش کنار اومدن  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706